Naujienų srautas

Verslas2020.03.14 13:25

Turizmo asociacija: nepanikuojame, svarbiausia padėti turistams

Erika Alonderytė, BNS 2020.03.14 13:25

Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės svarstant uždrausti atvykti užsieniečiams, Nacionalinės turizmo verslo asociacija sako kol kas nepanikuojanti, svarbiausia padėti turistams saugiai grįžti namo.

„Mes suprantame, kad visi veiksmai, kurių imamasi yra tikrai reikalingi. Stebime, pritariame ir darome tai, kas mūsų jėgose“, – BNS sakė prezidentė Žydrė Gavelienė.

„Dirbame su Vyriausybe, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, rengiame planą, kaip būtų galima padėti turizmo verslui, nukentėjusiems nuo koronaviruso, bet šiuo atveju, šeštadienį sekmadienį yra svarbiausia padėti turistams. Tiems, kurie norėtų išvykti anksčiau arba lietuviai grįžti anksčiau“, – pridūrė ji.

Pasak jos, bet kokie bilietų keitimai vyksta apsunkintomis sąlygomis, tačiau kalbama su klientais, kaip jiems geriau spręsti dabartinę situaciją.

„Visi puikiai supranta, kad pasakymas greičiau išvykti arba greičiau parvykti nėra įgyvendinamas paprastai ir lengvai. Vyriausybės atstovo pranešimas nėra nurodymas aviakompanijoms, viešbučiams ar dar kažkam“, – sakė asociacijos prezidentė.

Pasak Ž. Gavelienės, turizmo sektoriui viruso poveikis bus didžiausias, todėl Vyriausybė turi gelbėti šį sektorių, nes kitaip žmonėms nepavyks išsaugoti darbo vietų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi