Verslas

2020.03.12 18:25

Šalies kelionių agentūros mėnesiui stabdo keliones, jas jau įsigijusiesiems siūlo nemokamai atidėti

atnaujinta 20.04

Lietuvos kelionių organizatorius ir kelionių agentūras vienijanti organizacija dėl plintančio koronaviruso nuo ketvirtadienio (kovo 12 d.) iki balandžio 14 d. stabdo suplanuotus užsakomuosius skrydžius, rašoma pranešime.

Reaguodami į pasikeitusią situaciją ir Vyriausybės rekomendacijas, Lietuvos turizmo asociacijos nariai ir didžiausi šalies kelionių organizatoriai „Novaturas“, „Tez Tour“ ir „Kidy Tour“ nuo šiandien iki balandžio 14 d. stabdo suplanuotus užsakomuosius skrydžius.

Visiems klientams, minėtu laikotarpiu planavusiems išvykti atostogų, siūloma planus atidėti vėlesniam laikui ir nemokamai keisti keliones.

Pranešama, kad artimiausi skrydžiai bus vykdomi pagal numatytą tvarkaraštį užsienyje esantiems keliautojams pargabenti į Lietuvą.

Dėl konkrečių kelionių keitimo sąlygų žmones kviečiame kreiptis į kelionių agentūrą, iš kurios kelionę įsigijo.

„Planavusius keliauti laikotarpiu iki balandžio 14 dienos raginame kreiptis į savo kelionių agentūrą ar organizatorių, kur įsigijote savo kelionės paketą, lėktuvo bilietus, apgyvendinimo ar kitas turizmo paslaugas bei atidėti savo kelionę vėlesniam laikui“, – sako Nacionalinės turizmo verslo asociacijos (NTVA) prezidentė Žydrė Gavelienė.

Artimiausi skrydžiai bus vykdomi pagal numatytą tvarkaraštį užsienyje esantiems keliautojams pargabenti į Lietuvą.

„Mūsų prioritetas – užtikrinti keliautojų saugumą, tad sudarysime vartotojui maksimaliai palankias įmanomas sąlygas pakeisti savo kelionės datą. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi kelionių paketai, įsigyti iš Lietuvoje legaliai veikiančių kelionių organizatorių, yra apdrausti kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo laidavimo draudimu, užtikrinančiu vartotojų apsaugą“, – pabrėžia Ž. Gavelienė.