Verslas

2020.03.12 11:33

„Norfa“ atnaujina prekybą „Grigeo“ produkcija

Lukas Blekaitis, ELTA2020.03.12 11:33

Prekybos tinklas „Norfos mažmena“ nusprendė atnaujinti prekybą „Grigeo“ produkcija. Prieš du mėnesius „Norfa“ atsisakė pirkti „Grigeo“ gaminius.

„Niekada neturėjome tikslo sužlugdyti gamintoją, palikti „Grigeo“ darbuotojus be darbo, tačiau nereaguoti į aplinkos taršą negalėjome. Atidžiai stebėjome situaciją ir „Grigeo“ veiksmus po taršos skandalo. Matome, kad įmonė kartu su aplinkosaugininkais pradėjo įgyvendinti pokyčius savo veikloje, nebeteršia aplinkos, yra pasirengusi kompensuoti padarytą žalą, todėl nusprendėme atnaujinti bendradarbiavimą“, – pranešime cituojamas „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis.

„Tikimės, kad „Grigeo“ vadovai padarė išvadas, įvertino savo įmonės ne tik ūkinę, bet ir socialinę reikšmę“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad Lietuvos teisėsauga po atliktos operacijos paviešino nustačiusi, kad įmonei „Grigeo Klaipėda“ priklausančiame gamybiniame objekte susidarančios nuotekos nepatenka į valymo įrenginius, o išteka beveik nevalytos tiesiai į nuotekų vamzdžius, kuriais pasiekia Kuršių marias.

Kaip skelbiama, aplinkai padaryta žala gali siekti ne vieną milijoną eurų.