Naujienų srautas

Verslas2020.03.10 11:17

„Qantas“ dėl koronaviruso atšaukia ketvirtį tarptautinių skrydžių

ELTA 2020.03.10 11:17

Australijos oro linijų flagmanas „Qantas“ dėl naujojo koronaviruso per ateinančius šešis mėnesius įvykdys beveik ketvirčiu mažiau tarptautinių skrydžių nei įprastai.

Koronaviruso išplitimas į Europą, Šiaurės Ameriką ir Aziją lėmė staigų ir smarkų kelionių paklausos sumažėjimą, antradienį teigė „Qantas“.

Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, „Qantas“ skrydžių skaičius bus sumažintas 23 proc. Daugiausiai skrydžių atšaukiama maršrutuose į Aziją – bendras skrydžių skaičius į šį žemyną sumažės 31 proc., o skrydžių skaičius į JAV sumažės 19 proc.

„Qantas“ sakė, kad vietoje skrydžių atšaukimų pasirinkta naudoti mažesnius orlaivius ir sumažinti bendrą skrydžių skaičių, taip nenutraukiant ryšių tarp šalių.

Priėmus sprendimą, į orą nebekils 38 lėktuvai, o 2 tūkst. darbuotojų bus paprašyta išeiti atostogų, kad būtų išvengta atleidimų dėl sumažėjusio skrydžių skaičiaus.

„Qantas“ valdyba ir vadovai taip pat patirs tam tikrų nuostolių – jų atlyginimai bus sumažinami arba nemokami apskritai, jie taip pat negaus premijų, sakė oro linijų generalinis direktorius Alanas Joyce'as.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi