Naujienų srautas

Verslas2020.03.08 12:38

„airBaltic“ ir „Wizz Air“ dėl koronaviruso laikinai stabdo skrydžius į šiaurės Italiją

„Ryanair“ apie skrydžius iš Lietuvos nekalba; atnaujinta 14.41
BNS, LRT.lt 2020.03.08 12:38

Oro linijos „airBaltic“ ir „Wizz Air“ nusprendė dėl koronaviruso pavojaus laikinai stabdyti skrydžius į šiaurės Italiją.

„Air Baltic“ ketina nutraukti skrydžius į Milaną ir Veroną ir atgal, naujienų agentūrai BNS pranešė bendrovės atstovai.

Jie priminė, kad Latvijos valdžia rekomenduoja gyventojams nekeliauti į ligos COVID-19 paveiktus Italijos regionus, ir nurodė, jog su keleiviais, užsakiusiais atitinkamus skrydžius, bus susisiekta individualiai.

Sekmadienį ruošiamasi nuodugniai dezinfekuoti orlaivius, laikantis oro bendrovės prevencinių priemonių.

Latvijoje antradienį buvo patvirtintas antrasis užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejis. Viena moteris susirgo Italijos šiauriniame Červinijos kurorte, esančiame netoli Šveicarijos sienos; ji ten lankėsi kartu su turistų grupe nuo vasario 29 dienos iki kovo 7-osios.

Į Latviją moteris sugrįžo „airBaltic“ reisu Milanas–Ryga. Šiuo lėktuvu skrido 39 keleiviai, tarp jų – 25 latviai.

Latvijos tarnybos nustatė visų keleivių ir įgulos narių tapatybes. Jiems liepta dvi savaites nepalikti namų ir laikytis šeimos gydytojų rekomendacijų.

Sekmadienį apie pokyčius pranešė ir „Wizz Air“.

„Wizz Air“ paskelbė, kad sustabdo skrydžius į Milaną, Trevisą ir Bergamą dėl paskelbto karantino Šiaurės Italijoje siekiant suvaldyti korona viruso protrūkį.

Skrydžiai iš Vilniaus į Milano Malpensos oro uostą sustabdyti iki balandžio 3 d.

Visi keleiviai, įsigiję bilietus šia kryptimi, informuojami ir automatiškai jiems siūloma skrydžio alternatyva anksčiausia įmanoma data, skelbia bendrovė.

Bendrovės „Ryanair“ spaudos biuras BNS nurodė, kad „laikosi Italijos vyriausybės ir Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtų gairių“, tačiau apie skrydžius iš Lietuvos konkrečios informacijos nepateikė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi