Verslas

2020.03.02 11:47

„Lufthansa“ dėl koronaviruso atšaukia dar daugiau skrydžių

ELTA2020.03.02 11:47

Vokietijos oro linijų grupė „Lufthansa“ paskelbė dėl koronaviruso atšaukianti skrydžius į Iraną ir Kiniją iki balandžios pabaigos.

„Lufthansa“ ir antrinės bendrovės „Austrian Airlines“ ir „Swiss Air Lines“ neskraidins į žemyninę Kiniją ir iš jos iki balandžio 24 d. Skrydžiai į Teheraną ir iš jo atšaukti iki balandžio 30 d.

„Lufthansa“ taip pat pranešė mažinanti skrydžių tarp Vokietijos miestų Frankfurto ir Miuncheno bei Seulo ir Honkongo dažnį. Taip pat grupės oro linijos rečiau skraidins į Italijos miestus, tokius kaip Roma, Venecija ir Milanas.

Italijos šiauriniuose regionuose 11 miestelių įvestas karantinas dėl koronaviruso COVID-19 protrūkio.

„Lufthansa“ dėl sumažėjusių keleivių srautų atšaukė dalį Vokietijos vidaus skrydžių. Bendrovė taip pat sustabdė naujų darbuotojų priėmimą dėl koronaviruso poveikio verslui. Pasak „Lufthansa“ atstovų, „kol kas neįmanoma įvertinti“ koronaviruso padarinių.

Tarptautinė civilinės aviacijos organizacija (ICAO) anksčiau skelbė, kad dėl koronaviruso protrūkio viso pasaulio oro linijos gali netekti apie 4–5 mlrd. dolerių pajamų.

Pirmadienį mirčių nuo koronaviruso skaičius pasaulyje perkopė 3 000. Virusas diagnozuotas jau daugiau nei 89 tūkst. žmonių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.