Naujienų srautas

Verslas2020.02.28 15:58

Planavusiems šeštadienį skristi slidinėti į Italiją – kelionių organizatorių žinia: skrydžiai atšaukiami

atnaujinta 16.18
Aida Murauskaitė, LRT.lt 2020.02.28 15:58

Atsižvelgiant į sugriežtintas Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijas nevykti į Šiaurės Italijos regionus, kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ suplanuoti vasario 29 ir kovo 7 dienos skrydžiai į Veronos oro uostą nebus vykdomi. Skrydžius dar ilgesniam laikotarpiui – nuo vasario 29 d. iki kovo 21 d. – stabdo ir kitas kelionių organizatorius „Novaturas“.

Visų keliautojų kelionių organizatorius prašo kreiptis į savo kelionių agentūrą. Keliautojams bus suteikta galimybė pasirinkti kelionę į kitą šalį arba nutraukti sutartį pagal joje numatytas sąlygas.

Kaip LRT.lt sakė „Tez Tour“ atstovė Inga Aukštuolytė, dėl už keliones sumokėtų pinigų bus sprendžiama kiek vėliau.

„Tez Tour“ pranešė toliau stebintys situaciją, palaikantys ryšį su atstovais šalyje bei vadovaujasi Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijomis.

Keliautojai, esantys Italijos slidinėjimo kurortuose, vasario 29 dieną bus skraidinmai iš Veronos oro uosto pagal numatytą grafiką.

„Tez Tour“ taip pat kreipėsi į keliautojus, vykstančius į pietinėje Tenerifės salos dalyje esantį Adeche (Adeje) miestą ir jo apylinkes artimiausiu (kovo 6 d.) skrydžiu.

„Pageidaujant, pagal galimybės, gali būti perkelti į kitą Tenerifės regioną. Taip pat visų vykstančiųjų prašome stebėti Užsienio reikalų ministerijos kelionių rekomendacijas bei vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patarimais“, – skelbia kelionių rengėjas.

Kelionių organizatorius „Novatur“ LRT.lt taip pat patvirtino, kad keliones atšaukia.

Kaip informavo „Novatur“ atstovė Dovilė Zapkutė, reaguodama į besikeičiančią situaciją bendrovė nedelsdama stabdo skrydžius į Bergamą nuo vasario 29 iki kovo 21 d.

„Visiems klientams, kurie planavo vykti slidinėti į Šiaurės Italijos kurortus per Bergamo oro uostą, siūlome pasirinkti bet kokią kitą mūsų kelionę ar tiesiog atgauti visus sumokėtus pinigus.

Tas pats galioja ir tiems, kurie kovą planavo vykti į Kosta Adechės miestą Tenerifėje – visiems siūlome keisti kelionių planus be jokių papildomų mokesčių", – teigiama bendrovės komentare.

D. Zapkutė pridūrė, kad bendrovė nuolat palaiko ryšį su atsakingomis institucijomis, partneriais užsienyje, šalių vietos valdžios institucijomis ir seka Lietuvos institucijų informaciją.

Jeigu situacija kistų, į ją būtų atitinkamai reaguojama.

„Suprantame, kad nežinomybė kelia nerimą, bet visų keliaujančius prašome išlikti ramius ir pasikliauti atsakingų institucijų rekomendacijomis, vadovautis oficialių šaltinių informacija“, – sakė D. Zapkutė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi