Verslas

2020.02.28 11:35

Norintiesiems keisti kelionių planus dėl koronaviruso: kurios oro linijos leidžia rinktis kitas datas ir iki kada

LRT.lt2020.02.28 11:35

Pasitvirtinus koronaviruso atvejams Europoje, kai kurios aviakompanijos imasi papildomų prevencinių priemonių, o kai kurios – keliautojams leidžia keisti numatytų skrydžių planus.

Kelionių agentūra „Estravel“ į vieną vietą surinko aviakompanijų pateiktas sąlygas ir svarbią informaciją, norintiems dėl koronaviruso pavojaus pakeisti savo skrydžių planus.

„Turkish Airlines“ aviakompanija

„Turkish Airlines“ aviakompanija skrydžius į Italiją, kurie turėjo vykti vasario 26 – kovo 31 dienomis, keleiviams leidžia keisti šių skrydžių datas iki kovo 31 d. Kelionė į šias kryptis gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei gegužės 31 d.

„Finnair“ aviakompanija

„Finnair“ aviakompanija keleiviams, turintiems skrydžių bilietus į Šiaurės Italiją (Milaną) šiam periodui: nuo vasario 26 d. iki kovo 4 d., leidžia keisti skrydžių datas. Kelionė į šias kryptis gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei gegužės 31 d.

„airBaltic“ aviakompanija

„airBaltic“ aviakompanija keleiviams, skrendantiems į Milaną (MXP) ir Veroną (VRN), dėl koronaviruso pavojaus leidžia pakeisti kelionės datą nemokamai. Nemokamas skrydžio datos keitimas galioja skrydžiams nuo vasario 27 d. iki kovo 2 d. Kelionė į šias kryptis gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei kovo 31 d.

„British Airways“ aviakompanija

„British Airways“ aviakompanija keleiviams iki kovo 2 d. leidžia keisti skrydžių datas, turintiems skrydžių bilietus į šias kryptis Šiaurės Italijoje: Milaną, Turiną, Boloniją, Venecjią, Bergamą, Veroną. Pakeista kelionės data gali būti keičiama į ne vėlesnę datą nei kovo 31 d.

„Wizzair“ aviakompanija

Pigių skrydžių aviakompanija „Wizzair“ kol kas numatytų skrydžių planų Europoje nekeičia, tačiau dėl koronaviruso pavojaus, tikina, kad imasi prevencinių priemonių. Oro uostai, kuriuose leidžiasi/kyla „Wizzair“ lėktuvai, keleiviams gali atlikti sveikatos patikrinimo procedūras.

„Ryanair“ aviakompanija

„Ryanair“ aviakompanija kol kas jokių numatytų skrydžių planų nekeičia.

Kelionių agentūra primena, kad planuojantiems naujus skrydžius ar norintiems užsakyti pilnus kelionių paketus – galima kartu užsakyti ir kelionės draudimą (skrydžių bilietų, neįvykusios kelionės, medicininių išlaidų, bagažo ar kt.), kuris įvykus nenumatytoms situacijoms padės išvengti finansinių išlaidų.

Populiariausi

Gitanas Nausėda apsilankė LNM

Verslas

2021.04.16 12:45

Šimonytė: nežinau, su kuo kalbėjo prezidentas, bet EK priekaištų dėl Ekonomikos gaivinimo plano Lietuvai neturi

EK: rengiant planą būtina tartis su socialiniais partneriais; atnaujinta 15.24