Naujienų srautas

Verslas2020.02.26 16:52

„Linava“: Italijos vyriausybė dėl koronaviruso galės apriboti arba uždrausti krovinių ir keleivių eismą

Lukas Blekaitis, ELTA 2020.02.26 16:52

Italijoje padaugėjus koronaviruso atvejų, Italijos vyriausybė paskelbė dekretą, leidžiantį apriboti arba uždrausti vykdyti krovinių ir keleivių eismą sausumos, oro, geležinkelių ir jūrų transportu 9 Lombardijos regiono miestuose bei viename Veneto regiono mieste.

Padaugėjus koronaviruso atvejų Irane, Irake, Azerbaidžane ir Turkmėnijoje buvo uždaryti pasienio kontrolės punktai su Iranu. Vežėjų asociacija „Linava“ pranešė, kad daugeliui sunkvežimių Turkmėnijos valdžia neleidžia įvažiuoti į šalį.

Turkijos prekybos ministerijos ir Sveikatos apsaugos ministerijos teigimu, Turkijos muitinė neleidžia įvažiuoti transporto priemonių, prekių ir keleivių iš Irano. Turkijos valdžia pradėjo leisti Turkijos sunkvežimiams, laukiantiems Irano teritorijoje, įvažiuoti į Turkijos muitinės zoną, tačiau vairuotojams arba asmenims, įtariamiems susirgus koronavirusu Turkijos pasienio punkte, taikomas 14 dienų karantinas.

Dauguma sunkvežimių keičia maršrutus iš Irano į Gruziją. Turkijos valdžios institucijos primygtinai rekomenduoja transporto bendrovėms savo transporto operacijoms naudoti Gruzijai atvirus pasienio punktus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi