Naujienų srautas

Verslas2015.09.22 20:06

STT tiria kyšininkavimą Lietuvos saugios laivybos administracijoje: atliktos kratos, suimtas darbuotojas

15min.lt 2015.09.22 20:06

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį atliko kratas ir sulaikė Lietuvos saugios laivybos administracijos darbuotoją, sistemingai rinkusį kyšius.  

Atlikdami tyrimą dėl sistemingos korupcijos, STT pareigūnai surinko duomenų, kad kai kurie saugios laivybos specialistai už kyšius surašo palankius laivų techninės apžiūros aktus, neteisėtai registruoja laivus vidaus vandenų laivų registre, nefiksuoja laivybos eismo saugumo taisyklių pažeidimų ir pan.

Įtarus korupciniais nusikaltimais, antradienį buvo sulaikytas Lietuvos saugios laivybos administracijos Pramoginės laivybos skyriaus vyriausiasis valstybinis inspektorius E.M. Pareigūnai turi duomenų apie ne vieną dešimtį šio asmens kyšininkavimo atvejų.

Antradienį STT pareigūnai taip pat atliko kratas saugios laivybos administracijos teritoriniuose padaliniuose ir su galimai neskaidria veikla susijusių darbuotojų namuose.

Ikiteisminį tyrimą kuruoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi