Naujienų srautas

Verslas2020.02.21 10:37

Lietuvoje kuriama technologija „Unilever“ – „Nestle“ ir kitoms korporacijoms

BNS 2020.02.21 10:37

Į tvarius energetikos bei infrastruktūros projektus investuojanti Norvegijos bendrovė „Valinor AS“ Lietuvoje įsteigė įmonę „Sirputis“, su partnere „Metal production“ kursiančią makrodumblių auginimo technologiją, o įvykdžius projektą, į įmonę tikimasi pritraukti užsienio investicijų ir rinkai pasiūlyti reikšmingą inovaciją, praneša „Verslo žinios“. 

„Lietuvoje kuriamos technologijos perspektyvos labai geros. Didžiąją dalį rankomis atliekamų dumblių auginimo ir derliaus nuėmimo procesų ši technologija automatizuos, dėl to sumažės viso proceso išlaidos. Klientai, kuriems aktuali technologija, – „Unilever“– „Nestle“ ir kitos didelės kompanijos. Mūsų tikslinės rinkos – Šiaurės šalys, Europos Sąjunga, JAV, Kanada, Azijos šalys“, – dienraščiui teigė „Sirpučio“ vadovas ir vienas iš „Metal production“ akcininkų Mortenas Kroslidas.

„Sirputis“ prieš pusę metų buvo registruota Šiauliuose, šiuo metu įmonė turi septynis darbuotojus. Lietuvos verslo paramos agentūra pranešė su „Sirputis“ pasirašė sutartį dėl 2,9 mln. euru Europos Sąjungos investicijų, visos investicijos sudarys apie 4 mln. eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi