Naujienų srautas

Verslas2020.02.17 09:11

„Trasalis“ atleidžia 95, Lietuvos paštas – dar 84 darbuotojus

BNS 2020.02.17 09:11

Uždaromą viešbutį ir pramogų bei vandens parką „Trasalis“ Trakuose valdžiusi bendrovė „Alsakis“ atleido daugiau nei 90 žmonių.

„Alsakis“ Užimtumo tarnybą sausį informavo, kad planuoja atleisti 95 darbuotojus.

„Sodros“ duomenimis, „Alsakio“ darbuotojų skaičius per pastarąjį mėnesį sumažėjo nuo 105 iki 12. Viešbutis buvo uždarytas sausio 15 dieną, o jį įsigijusi bendrovė „Addere“ portalui delfi.lt teigė planuojanti įkurti reabilitacijos ir slaugos centrą bei SPA.

Registrų centro duomenimis, „Addere“ „Trasalio“ savininke tapo pernai lapkritį.

Tuo metu Lietuvos paštas, įgyvendinantis mobiliojo laiškininko projektą, nurodė, kad vasarį planuoja atleisti dar 84 darbuotojus. Be to, apie neterminuotą veiklos stabdymą ir 10-ies darbuotojų atleidimą informavo bendrovė „Matuizų dujų silikatas“.

Dėl darbo organizavimo pakeitimų 14 žmonių įspėjo rinkos tyrimų ir apklausų bendrovė „Kelkoo“, bankrutuojanti plastikinių statybos dirbinių gamybos bendrovė „Lėdis“ 19 darbuotojų atleis padalinyje Zarasuose ir tris Kaune. 19 žmonių ketina atleisti reorganizuojama elektroninių komponentų gamintoja „Precizika“.

Iš viso praėjusį mėnesį Užimtumo tarnyba gavo aštuonis pranešimus apie numatomus grupės darbuotojų atleidimus. Apie atleidimą įspėti 552 darbuotojai, daugiausiai įspėtų dirba privačiame sektoriuje (84,8 proc.).

Palyginti 2019-ųjų sausį gauti du pranešimai, juose įspėti 38 darbuotojai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi