Naujienų srautas

Verslas2015.09.17 17:51

L. Linkevičius: URM dės visas pastangas, kad stojimas į EBPO vyktų sklandžiai

LRT.lt 2015.09.17 17:51

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ketvirtadienį susitiko su Vilniuje viešinčia Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generalinio sekretoriaus pavaduotoja Mari Kiviniemi, kurios vadovaujama delegacija atvyko į Lietuvą konsultacijoms su institucijomis pradedant šalies stojimo į EBPO techninį procesą.

„Vadinamoji EBPO startinė misija – vienas iš svarbių stojimo etapų. Nuo jo sėkmės priklausys, kaip efektyviai toliau bendradarbiausime, tai yra, kaip greitai mūsų narystės EBPO perspektyva virs tikrove. URM teks svarbus vaidmuo koordinuojant šį procesą, didelės apimties informacijos srautus tarp Vilniaus ir Paryžiaus, kur įsikūrusi EBPO būstinė. Dėsime visas pastangas, kad stojimas vyktų sklandžiai“, – pabrėžė  L. Linkevičius.

L. Linkevičius su aukšto rango viešnia taip pat aptarė EBPO vaidmenį sprendžiant aktualias pasaulio ekonomikos problemas ir Lietuvos galimybes prisidėti prie organizacijos projektų, tokių kaip EBPO pagalba Ukrainos reformoms, rašoma pranešime spaudai.

Užsienio reikalų ministerijoje taip pat buvo surengtas EBPO seminaras, kuriame dalyvavo 38 Lietuvos valstybės institucijų atstovai. EBPO delegacijos nariai vizito metu susitiko su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite, ministru pirmininku Algirdu Butkevičiumi, dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje Seime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi