Naujienų srautas

Verslas2020.02.07 22:34

Į Islandiją iš Vilniaus skridęs lėktuvas po 4 valandų ore buvo priverstas sugrįžti į Lietuvą

atnaujinta 23.13
Eglė Zubriūtė, LRT.lt 2020.02.07 22:34

Penktadienio vakarą Vilniaus oro uoste netikėtai turėjo leistis į Islandijos sostinę Reikjaviką skridęs lėktuvas. Lėktuvas turėjo sugrįžti į Vilnių dėl Reikjaviko oro uoste įvykusio incidento. Šią informaciją LRT.lt patvirtino Lietuvos oro uostų atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas.

Penktadienį iš Vilniaus oro uosto pakilęs „Wizz Air“ lėktuvas po keturių valandų skrydžio nusileido Vilniuje. Kaip skelbiama, nusileisti jis negalėjo dėl Reikjaviko oro uoste ant nusileidimo tako sulūžusio „Icelandair“ „Boeing 757-200“ lėktuvo. Kaip praneša „Aeronautics“, „Icelandair“ avialinijų lėktuvui leidžiantis Reikjavike lūžo dešinė važiuoklė ir jis liko stovėti ant tako.

Pagal „Flightradar“ duomenis, lėktuvas iš Vilniaus įskrido į Norvegijos oro erdvę, ten apsisuko ir grįžo į Vilnių.

„Jis iš esmės buvo nuskridęs, tik dėl incidento tame oro uoste jis grįžo atgal į Vilnių. Kai kurie kiti orlaiviai yra siunčiami į Didžiąją Britaniją“, – teigia T. Vasiliauskas.

Kaip nuostoliai bus kompensuojami keleiviams, sprendžia oro linijos.

Kaip pasakoja T. Vasiliauskas, keleiviai apie 22.30 val. jau buvo nusileidę Vilniaus oro uoste. Keleiviai gavo pranešimus, kad kitas skrydis į Reikjaviką numatomas šeštadienį 17.30 val.

Lėktuve, skridusiame į Reikjaviką, buvęs Giedrius pasakoja, kad keleiviams buvo pranešta apie sugrįžimą į Vilnių.

„Buvo praėję gal pusė skrydžio, kai pilotas maloniai pranešė, kad reikės grįžti atgal į Vilnių " – sakė lėktuve buvęs Giedrius. Jis taip pat pasakojo nugirdęs lėktuvo įgulą kalbant, kad Vilniuje nusileidęs lėktuvas gali iš karto kilti vėl. Tačiau lėktuvas nebekilo, skrydis buvo perkeltas.

Pasak lėktuve buvusio Giedriaus, keleiviams pranešė, kad dėl blogų oro sąlygų Reikjaviko oro uoste ant tako yra įstrigęs lėktuvas, todėl nepriimami ir kiti skrydžiai.

Užsienio žiniasklaida skelbia, kad „Icelandair“ avialinijų lėktuvu „Boeing 757-200“ skrido 166 keleiviai. Po įvykio oro uoste nė vienam iš keleivių neprireikė medicininės pagalbos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi