Verslas

2020.02.03 18:54

„Wizz Air“ informuoja keliautojus, kurie lankėsi Kinijoje – nebus įleidžiami į Izraelį

LRT.lt 2020.02.03 18:54

„Wizz Air“ aviakompanija pirmadienį informavo keleivius, kad dėl koronaviruso epidemijos Kinijoje, Izraelio valdžios institucijos ėmėsi atitinkamų sveikatos ir saugos veiksmų, siekdamos sumažinti viruso plitimą.

Nuo 2020 m. vasario 3 d. 12:00 val. (vietos laiku) Izraelio Vyriausybė pradėjo įgyvendinti priemones, kuriomis siekia Izraelį išlaikyti nepaliestą koronaviruso. Šios priemonės bus galiojančios, kol nebus pranešta kitaip, informuoja oro linijų bendrovė.

Visi keleiviai, kurie lankėsi Kinijoje 14 dienų iki išvykimo dienos į Izraelį, nebus įleidžiami į Izraelį. Oro linijų bendrovės privalės grąžinti keleivius į kilmės-išvykimo šalį, jei jiems atvykus į Izraelį, jie pažeidžia šią numatytą tvarką. Keleiviai bus apklausiami apie jų ankstesnes keliones, atliekant skrydžio registraciją išvykimo oro uoste. Ši pateikta informacija taip pat bus tikrinama migracijos tarnybos, tiek išvykimo, tiek atvykimo oro uostuose.

Keleiviai, kurie pastebi, kad jiems gali būti pritaikyta ši naujai įsigaliojusi aukščiau aprašoma tvarka ir nusprendžia atšaukti ar pakeisti savo kelionę, kviečiami susisiekti su „Wizz Air“ skambučių centru dėl tolesnės informacijos ir pagalbos.

Taip pat informuojama, kad keleivių turinčių Izraelio pasą-pilietybę, kelionės nebus paveiktos. Šie keleiviai bus įleidžiami į Izraelį ir tik atvykus gaus atitinkamas instrukcijas iš Izraelio valdžios institucijų.