Naujienų srautas

Verslas2020.01.31 10:28

Nausėda po apsilankymo Visagine: man labai svarbu, kad Lietuvos regionai klestėtų

atnaujinta 10.41

Prezidentas Gitanas Nausėda po apsilankymo „Intersurgical“ statybų pradžios renginyje teigia, kad jam labai svarbus Lietuvos regionų klestėjimas.

„Mes galime tvirtai atsakyti skeptikams ir oponentams, nebus taip, kaip jūs pranašaujate, nebus taip, kad Lietuvoje liks 2,5 miesto, o visa kita bus likutis. Ne, visa Lietuva turi kilti, visa Lietuva turi gyventi gerai, visa Lietuva turi traukti ne vien užsieniečių dėmesį, bet ir tų, kurie išvyko ir dabar galvoja parvykti, dėmesį“, – sakė G. Nausėda.

Nausėda: Narkevičius kėlė abejonių nuo pat pirmų minučių, bet tokia buvo valstybės biudžeto kaina

„Intersurgical“ vadovas: vienas iš Visagino traukos taškų buvo technologijų ir verslo mokymų centras

Medicinos prietaisus gaminančios bendrovės „Intersurgical“ generalinis direktorius Sigitas Žvirblis sako, kad vienas iš Visagino traukos taškų, lėmusių sprendimą čia statyti gamyklą, buvo jame veikiantis Technologijos ir verslo profesinio mokymo centras.

„Didžiausias privalumas yra, kad žmogiškieji ištekliai yra šalia. Norint perkelti gamybą į bet kokią kitą pasaulio šalį, pirmiausia reikalingi žmonės, darbuotojai, specialistai. Juos surasti, paruošti mūsų verslo srityje nėra taip lengva. Šiandien noriu pasakyti, kad vienas Visagino traukos taškų buvo Technologijų ir verslo mokymų centras“, – „Intersurgical“ statybų pradžios minėjimo renginyje Visagine sakė S. Žvirblis.

Jo teigimu, bendrovė jau yra įdarbinusi 200 darbuotojų iš Visagino ir Ignalinos.

„Turėkite omenyje, jei mes atidarome gamyklą šių metų gruodžių gale, tai tie patys darbuotojai, kurie šiandien važinėja iš Ignalinos, Visagino į Pabradę, jie turės darbą šalia namų. Jeigu viskas bus sėkminga, kitas etapas bus kitur. Stengsiuosi įrodyti savo darbuotojų dėka, kad Lietuvoje galime daug daugiau“, – tikino jis.

„Intersurgical“ gamykla šiuo metu veikia Pabradėje.

Įmonė „Intersurgical“ kuria ir gamina medicinos prietaisus, susijusius su kvėpavimo sistemos palaikymu.

„Intersurgical“ yra 17 pagal dydį darbdavys Lietuvoje, ženkliai prisidedantis prie regioninės šalies plėtros. Bendrovė planuoja 7 milijonų investiciją į naujos gamyklos statybas Visagine. Pirmajame plėtros etape įmonė įsipareigojo sukurti apie 200 naujų darbo vietų ir ne mažiau kaip 3 metus išlaikyti 20 aukštos kvalifikacijos darbo vietų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi