Verslas

2020.02.01 07:00

„Wizz Air“ giriasi nauja kryptimi, bet keleiviai sunerimę – bijo likti be atostogų

Vaida Kalinkaitė-Matuliauskienė, LRT.lt2020.02.01 07:00

Nors „Wizz Air“ platina informaciją apie naują skrydžių kryptį į Jerevaną, kelionę jau įsigiję keleiviai jaučiasi sutrikę – negana to, kad pranešimuose nesutampa skrydžių pradžios ir įsigytos kelionės data, net nėra aišku, ar skrydis iš viso įvyks.

„Prisijungus prie „Wizz Air“ paskyros mums rašo, kad skrydis laukia patvirtinimo, o neseniai žiniasklaidoje teko skaityti, kad skrydžiai į Jerevaną bus pradėti vykdyti tik kovo 30 d. Mūsų skrydis – kovo 23 d. Ar tai reiškia, kad šio skrydžio nebus? Kodėl bendrovė tuomet neinformuoja apie tai keleivių? Ieškotume kitos kelionės“, – rašo į LRT.lt besikreipusi skaitytoja Justina.

Anksčiau naujienų agentūrų platintuose pranešimuose ir įvairiose žiniasklaidos priemonėse iš tiesų galima rasti informaciją, kad „Wizz Air“ į Jerevaną skraidins nuo kovo 30 d.

Vis dėlto skaitytoja tvirtina, kad ji išskristi turėtų savaite anksčiau ir iki minėtos dienos jau turėtų parskristi atgal į Lietuvą.

LRT.lt kreipėsi į „Wizz Air“ platesnio komentaro. Bendrai pateiktame atsakyme bendrovė nekomentuoja, dėl kokios priežasties žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad skraidinti į Jerevaną bus pradėta kovo 30-ąją, – ar tai tiesiog įsivėlęs netikslumas, ar įvyko kokie nors pokyčiai, planuojant skrydžius.

Tačiau bendrovė patikino, kad skrydžiai iš tiesų turėtų būti pradėti vykdyti kovo 20-ąją.

„Wizz Air“ džiaugiasi nuolat augantį Vilniaus tinklą papildydama naujomis kryptimis. Skrydžiai nauja Jerevano kryptimi prasidės 2020 m. kovo 20 d., kaip nurodyta bendrovės interneto svetainėje. Aviakompanija neketina stabdyti neseniai paskelbtos Vilnius–Jerevanas krypties“, – nurodė „Wizz Air“ savo atsakyme.

Anot bendrovės, nuostata „Laukiama reguliavimo komisijos patvirtinimo dėl šio maršruto“, kurią keleiviai mato prisijungę prie sistemos, skelbiama laikantis teisės aktų reguliavimo. Tai privalu, kol „Wizz Air“ gaus visus dokumentus, reikalingus skrydžiams šia kryptimi.

Į klausimus, ar tokia nuostata reiškia, kad skrydis vis dėlto gali ir neįvykti, ir kokia tikimybė, kad skrydis galėtų būti atšauktas, bendrovė neatsakė.

Taip pat skaitykite