Verslas

2020.01.21 11:58

„Facebook“ Londone įdarbins 1 000 interneto saugumo specialistų

Darius Mikutavičius, ELTA2020.01.21 11:58

„Facebook“ paskelbė ketinanti Londone sukurti 1 000 naujų darbo vietų specialistams, kurie su dirbtinio intelekto pagalba užtikrins socialinio tinklo saugumą.

Priėmus naujus darbuotojus, „Facebook“ būstinė Londone taps didžiausiu bendrovės centru už Jungtinių Valstijų ribų, kuriame dirbs per 4 tūkst. darbuotojų.

„JK (Jungtinė Karalystė) yra pasaulio inovacijų ir kūrybiškumo lyderė. Todėl aš džiaugiuosi, kad ketiname vien per šiuos metus priimti į darbą Londone 1 000 naujų žmonių“, – teigė „Facebook“ operacijų direktorė Sheryl Sandberg.

Pasak jos, daugelis naujų „Facebook“ darbuotojų padės „įveikti atviro interneto iššūkius ir vystyti dirbtinį intelektą, kuris ras ir pašalins kenksmingą turinį dar greičiau“.

„Jie taip pat kurs įrankius, kurie padeda smulkiam verslui augti, konkuruoti su didesnėmis įmonėmis ir kurti naujas darbo vietas“, – tvirtino Sh. Sandberg.

JK premjeras Borisas Johnsonas pasidžiaugė tokių žingsniu ir tvirtino, kad „JK sėkmingai kuria tiek šalies įmones, veikiančias aukštųjų technologijų srityse, kaip dirbtinis intelektas, tuo pačiu pritraukdama tokias įsitvirtinusias pasaulio technologijų milžines, kaip „Facebook“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.