Naujienų srautas

Verslas2020.01.18 19:40

„Siemens“ arenos valdytoja siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesiją

Erika Alonderytė, BNS 2020.01.18 19:40

„Siemens“ arenos valdytoja „Universali arena“ siekia nutraukti Palangos koncertų salės koncesijos sutartį su „Pajūrio infrastruktūra“ – įmonė pateikė ieškinį teismui, esą koncesininkė nesilaiko sutarties su Palangos savivaldybe. Tuo metu „Pajūrio infrastruktūra“ tikina, kad visus įsipareigojimus vykdo.

Klaipėdos apygardos teismui ieškinį pateikusi „Universali arena“ nurodo, kad „Pajūrio infrastruktūra“ pagal sutartį su savivaldybe ne sezono metu (nuo rugsėjo 16 iki gegužės 15 dienos) turi suorganizuoti bent 77 renginius, tačiau įvyko tik 33.

„Teismo prašome, kad būtų nutraukta su koncesininku „Pajūrio infrastruktūra“ sudaryta koncesijos sutartis ir paskelbtas naujas konkursas“, – komentare BNS nurodė įmonė.

Palangos savivaldybė teigia, privalomų suorganizuoti renginių skaičius skiriamas kalendoriniams metams, tuo metu sutartis su koncesininke įsigaliojo ne 2018 metų pradžioje, o kovo pabaigoje – tai reiškia, kad 2018 metais ne turistinio sezono buvo likę tik penki mėnesiai.

„Šio rodiklio už 2018 metus vertinti negalime, kadangi 2018 metais veikla buvo vykdoma ne visą ne turistinio sezono laikotarpį“, – BNS teigė savivaldybė.

„Pajūrio infrastruktūros“ vadovas Paulius Baltrėnas sako, kad 2018 metais įmonė suorganizavo daugiau renginių, nei teigia „Universali arena“.

„Mes tiesiog suprantame, kad jie neturi tos informacijos, nežinau kodėl jie taip teigia, nes dalis renginių yra viešų, dalis yra neviešų, uždarų, pagal mūsų sutartį skaičiuojasi visi renginiai. Mes esame visiškai ramūs, suorganizuojam viską, kas priklauso“, – BNS sakė P. Baltrėnas.

Savivaldybės teigimu, nuo sutarties įsigaliojimo iki 2018 metų pabaigos „Pajūrio infrastruktūra“ suorganizavo 44 renginius.

Vis dėlto P. Baltrėnas pripažino, kad sutartyje nebuvo numatyta, jog 2018 metais renginių galėtų būti mažiau nei 77.

„Sutarty nebuvo numatyta, ten nėra konkretaus dalyko. Dėl patogumo pirmus metus ir su savivaldybe susiderinom, kad skaičiuosim nuo sausio 1-os iki gruodžio 31-os, bet kadangi pirmi metai buvo trumpesni, juos proporcingai sumažinom įsipareigojimą, bet nuo antrų metų (2019 – BNS) prasideda viskas nuo sausio 1-os dienos“, – sakė P. Baltrėnas.

Teismas praėjusią savaitę iki sausio 24 dienos pratęsė terminą savivaldybei pateikti atsiliepimą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi