Naujienų srautas

Verslas2020.01.15 09:51

„Grigeo“ tikina, kad marias teršusios bendrovės dalies turto areštas įtakos veiklai neturės

BNS 2020.01.15 09:51

Medžio plaušo, popieriaus ir kartono gamybos grupė „Grigeo“ teigia, kad į Kuršių marias nevalytas nuotekas leidusios antrinės bendrovės „Grigeo Klaipėda“ turto areštas įmonės veiklai įtakos neturės.

„Grigeo“ trečiadienį pranešė, kad gamybos veikla Klaipėdos įmonėje toliau vyksta įprastai.

„Grigeo Klaipėda“ pritaikyto laikino nuosavybės teisės apribojimo įtakos bendrovės gamybinei veiklai neprognozuojame, bendrovė toliau gamybinę veiklą vykdo įprastu režimu“, – rašoma pranešime „Nasdaq“ Vilniaus biržoje.

Bendrovė trečiadienį dar kartą patvirtino, kad areštuoti 38 pastatai Dumpių kaime šalia Klaipedos ir Nemuno gatvėje, dalimi jų draudžiama naudotis.

Pasak „Grigeo“, prokurorės sprendimas priimtas penktadienį, o areštas pritaikytas pirmadienį.

Kaip antradienį aiškino „Grigeo“, pastatų areštas reiškia, kad jei „Grigeo Klaipėda“ negalės valyti lietaus nuotekų, vandens perviršis pateks į aplinką.

Įmonė antradienį paprašė Klaipėdos apygardos prokuratūros pakeisti arešto sąlygas ir leisti naudoti dalį areštuoto turto, kad būtų užtikrintas lietaus vadens valymas ir besidrenuojančios spaudyminės linijos aptarnavimas.

Prokuratūros atstovė Ignė Rotautaitė-Pukenė BNS antradienį sakė nieko negalinti komentuoti. Daugiau informacijos prokuratūra žada pranešti penktadienį spaudos konferencijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi