Naujienų srautas

Verslas2020.01.14 15:35

Įregistruotas „Grigeo Klaipėda“ turto areštas, negalės naudotis 38 objektais

atnaujinta 17.41
LRT.lt 2020.01.14 15:35

Vz.lt skelbia, kad pirmadienį buvo įregistruotas „Grigeo Klaipėda“ turto areštas. „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius Tomas Eikinas sako, kad turto arešto aktą priėmė Klaipėdos apygardos prokuratūra.

T. Einikis sako, kad „Grigeo Klaipėda” apie turto areštą sužinojo antradienį. Įmonės duomenimis, turto arešto aktą priėmė Klaipėdos apygardos prokuratūra. Arešto suma – nenurodyta.

„Turto areštu apribojamas disponavimas nekilnojamuoju turtu (iš viso 38 objektai) Dumpių kaime ir Nemuno g. 2, Klaipėdoje. Nekilnojamojo turto areštas veiklos nestabdo, tačiau žiūrinti formaliai, tai reiškia, kad negalime tęsti iš dumblo saugojimo aikštelių, esančių Dumpių kaime, surenkamo lietaus vandens valymo“, – teigia T. Eikinas.

„Šiuo metu į Dumpiuose esančius valymo įrenginius nepatenka „Grigeo Klaipėda“ veikloje susidarančios nuotekos, nes jų valymą atlieka „Klaipėdos vanduo“. Tačiau juose kaupiasi lietaus vanduo ir jei nebus atliekami jo tvarkymo darbai, tai lietaus vandens perviršis pateks į aplinką. Šiandien kreipsimės į prokuratūrą dėl arešto masto“, – tikina jis.

„Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis vz.lt dieną teigė,kad pirmą kartą girdi apie tokį sprendimą ir jo negali pakomentuoti.

Praėjusį antradienį, po visą naktį trukusios operacijos Klaipėdos prokurorai paskelbė, kad kartoną gaminanti didelė uostamiesčio įmonė „Grigeo Klaipėda“ kol kas nežinomą laikotarpį į Kuršių marias leido nevalytas nuotekas ir tai galėjo būti daroma iš anksto apgalvojus.

„Grigeo“ vadovas G. Pangonis tuo metu „LNK“ žinioms teigė, kad nevalytos nuotekos į Kuršių marias galėjo būti leidžiamos netyčia, dėl gedimo. Vėliau įmonės išplatintame pranešime buvo rašoma, kad „Grigeo“ prisiima visą atsakomybę, kol bus išsiaiškintos įvykių aplinkybės.

Bus atliekamas tyrimas, o jo išvadų pagrindu bus parengtas veiksmų planas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi