Verslas

2020.01.14 14:21

„Ryanair“ tikisi iki balandžio sulaukti liūdnai pagarsėjusių „Boeing 737 Max“ pristatymo

ELTA2020.01.14 14:21

Airijos pigių skrydžio oro linijų bendrovė „Ryanair“ tikisi iki balandžio sulaukti iki 10 „Boeing 737 Max“ lėktuvų pristatymo, nors skrydžiai šiais orlaiviais vis dar yra draudžiami. Tai paskelbė „Ryanair“ rinkodaros direktorius Kenny Jacobsas, praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Anksčiau „Ryanair“ generalinis direktorius Michaelas O'Leary tvirtino, kad užsakyti „737 Max“ orlaiviai „Ryanair“ gali pasiekti kur kas vėliau – spalio mėnesį.

„Boeing 737 Max“ skrydžiai draudžiami nuo pernai kovo, po to, kai Indonezijoje ir Etiopijoje sudužo du tokio modelio lėktuvai. Per katastrofas žuvo iš viso 346 žmonės.

„Ryanair“ yra užsakiusi 210 tokių lėktuvų.

„Dabar manome, kad juos gausime šių metų kovą ar balandį, tikriausiai balandį. Manome, kad sulauksime iki 10 „Max“ orlaivių, – spaudos konferencijoje Madride sakė K. Jacobsas. – Gali būti ir mažiau nei 10, gali keistis ir data. Iki šiol situacija buvo labai chaotiška, o terminai buvo vis atidedami.“

Pasak K. Jacobso, visų Europos oro linijų „737 Max“ užsakymai priklauso nuo aviacijos reguliuotojų sprendimų.

„Mes vis dar manome, kad „Max“ yra puikus orlaivis. Mūsų tikslas, „Boeing“ tikslas yra pakelti „Max“ į padanges“, – tvirtino jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt