Verslas

2020.01.13 12:47

Produkcijos pirkimą iš „Grigeo“ stabdo ir „Rimi Baltic“

LRT.lt2020.01.13 12:47

Remdamasi Lietuvos teisėsaugos institucijų ir pačios „Grigeo“ patvirtinta informacija apie neteisėtus veiksmus, leidžiant nevalytas nuotekas į Kuršių marias, „Rimi Baltic“ stabdo „Grigeo“ produkcijos pirkimą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje iki kol įsitikins, jog buvo imtasi visų veiksmų stabdant bet kokią galimą žalą aplinkai.

„Rimi“ tvirtai laikosi korporatyvinės atsakomybės įsipareigojimų, tarp kurių aplinkosauga užima vieną kertinių vietų. Mes be išlygų reikalaujame, kad jų laikytųsi ir mūsų tiekėjai. Šiuo atveju norime būti 100 proc. tikri, kad bet kokia neteisėta veikla nutraukta“, – pranešime žiniasklaidai pabrėžė Edgar Sesemann, „Rimi Baltic Group“ vadovas.

„Rimi Baltic“ išparduos prekių likutį ir stabdys dar nepradėtas „Grigeo“ prekių pardavimo kampanijas. Šiuo laikotarpiu taip pat nebus sudaromos jokios naujos sutartys su tiekėju.

LRT.lt primena, kad praėjusią savaitę nepirkti „Grigeo“ produkcijos – „Grigeo“ tualetinio popieriaus, vienkartinių servetėlių ir pan. nusprendė prekybos tinklai „IKI“, „Senukai“, „Norfa“.

Apie tai paskelbė ir penkios Lietuvos baldų pramonės įmonės, tiekiančios produkciją Švedijos baldų prekybos koncernui „Ikea“.