Naujienų srautas

Verslas2020.01.08 09:18

„Grigeo“ patvirtina, kad įmonėje dėl Kuršių marių taršos atliktos kratos, tai esą „įtakos rezultatams neturės“

ELTA 2020.01.08 09:18

„Grigeo“ patvirtino viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie tai, kad „Grigeo Klaipėda“ antradienį buvo atlikta krata, siekiant surinkti duomenis Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūroje atliekamam ikiteisminiam tyrimui dėl įmonės galimai išleistų neišvalytų nuotekų į Kuršių marias.

Kaip pranešė bendrovė „Nasdaq Baltic“ Vilniaus biržoje, šie įvykiai įtakos „Grigeo Klaipėda“ vykdomai gamybai neturi, bendrovė toliau vykdo visą savo veiklą

Daugiau informacijos apie susidariusią situaciją bendrovė planuoja pateikti tik po to, kai bus atliktas išsamus vidinis „Grigeo Klaipėda“ tyrimas.
„Grigeo“ vertinimu, situacija reikšmingos įtakos „Grigeo“ įmonių grupės veiklai ir jos rezultatams negali turėti.

ELTA primena, kad Lietuvos teisėsauga po atliktos operacijos antradienį paviešino nustačiusi, kad įmonei „Grigeo Klaipėda“ priklausančiame gamybiniame objekte susidarančios nuotekos nepatenka į valymo įrenginius, o išteka beveik nevalytos tiesiai į nuotekų vamzdžius, kuriais pasiekia Kuršių marias.

Kaip skelbiama, aplinkai padaryta žala gali siekti ne vieną milijoną eurų. Atsižvelgiant į tai, bendrovei „Grigeo Klaipėda“ sausio 7 dieną buvo surašytas privalomasis nurodymas nedelsiant nutraukti aplinkos teršimą nevalytomis nuotekomis.

Prokurorų manymu, gamtai padaryta žala yra tyčinė, siekiant išvengti mokesčių ir kitų turtinių nuostolių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi