Verslas

2015.09.04 11:49

Į Ukrainą atvyko rekordinis traukinio „Vikingas“ sąstatas

ELTA2015.09.04 11:49

Į Ukrainos sostinę Kijevą iš Klaipėdos atvyko visiškai sukomplektuotas konteinerinio traukinio „Vikingas“ sąstatas, atgabenęs 72 konteinerius.  

Į Ukrainos sostinę Kijevą iš Klaipėdos atvyko visiškai sukomplektuotas konteinerinio traukinio „Vikingas“ sąstatas, atgabenęs 72 konteinerius.

Krovinio siuntėja – viena iš pagrindinių „Vikingo“ klienčių, bendrovė „Intermodal Container Service“. Pasak „Lietuvos geležinkelių“ Krovinių vežimo direkcijos direktoriaus pavaduotojo Sauliaus Stasiūno, kasmet daugiausia krovinių „Vikingu“ pervežama tarp Lietuvos ir Baltarusijos.

Tikimasi, kad rekordinis sąstatas nebus vienkartinis, ir krovinių srautas, vežamas Ukrainos kryptimi, taip pat išaugs.

„Nuolat ieškome galimybių plėsti šio traukinio geografiją, pritraukti naujų klientų, tobulinti teikiamas paslaugas. Ukraina yra viena iš pirmųjų ir pagrindinių „Vikingo“ partnerių, todėl aktyvesnė prekyba ir gausesni krovinių srautai būtų naudingi visoms projekto šalims“, – sako S. Stasiūnas

Konteinerinis traukinys „Vikingas“ yra bendras Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Bulgarijos, Rumunijos, Moldavijos ir Gruzijos geležinkelių projektas, sujungiantis Baltijos ir Juodąją jūras. „Vikingu“ vežami universalūs ir specializuoti konteineriai.                             

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.