Naujienų srautas

Verslas2019.12.30 16:26

Pirmąją metų dieną apsipirkti pavyks ne visur: kurių parduotuvių durys neatsidarys

Jau derėtų pagalvoti ne tik ką dėsite ant stalo Naujųjų metų šventei, bet ir pirmąją 2020 m. dieną, nes tądien apsipirkti gali ir nepavykti – prmąją naujųjų metų dieną dalis parduotuvių savo durų visai neatvers, kitos dirbti pradės tik perpiet.

Pirmąją metų dieną ilsėsis dviejų prekybos tinklų – „Norfos“ ir „Lidl“ – darbuotojai.

„Šventinėmis dienomis galimybė pabūti su artimaisiais ir ramybė yra svarbi visiems“, – tinklo sprendimą argumentuoja „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.

Dirbanti ketinantys prekybos tinklai duris atvers tik 12 val.

„Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis LRT.lt teigia, kad šio tinklo parduotuvės ne tik nedirbs pirmąją 2020 m. dieną, bet gruodžio 31 d. darbą baigs viena valanda anksčiau.

„Norfos“ vadovai įsitikinę, jog prekyba šventinėmis ir poilsio dienomis turėtų būti ribojama, kad šventės neaplenktų ir prekybos sektoriaus darbuotojų“, – sako D. Ryliškis.

„Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Renata Keršienė LRT.lt teigia, kad gruodžio 31-ąją „Rimi“ parduotuvės ketina dirbti trumpiau – iki 20 val.

Sausio 1-ąją „hyper“ formato parduotuvės duris atvers perpiet ir vėl jas užvers 20 val., o kelios parduotuvės, esančios Vilniuje, Panevėžyje ir Mažeikiuose pirmąją kitų metų dieną iš viso nedirbs.

„Super“ formato parduotuvės sausio 1-ąją taip pat dirbs 12–20 val., išskyrus kelias parduotuves, esančias Kaune, Jonavoje, Utenoje ir Vilniuje. Šios parduotuvės tą dieną neatsidarys.

Net ir dirbančių prekybos tinklų parduotuvės atsidarys ne visos

Prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės paskutinę metų dieną taip pat planuoja paskutinius klientus išlydėti 20 val., tačiau kitą dieną duris atvers kiek anksčiau nei kitos – 10 val.

Gruodžio 31-ąją Naujiems metams anksčiau ruoštis pradės ir „Maximos“ darbuotojai – šio tinklo parduotuvės ketina dirbti iki 21 val.

Tik trys „Maximos“ parduotuvės, esančios Vilniuje, tądien darbą baigs dar kiek anksčiau, o pirmąją 2020 metų dieną visos „Maximos“ parduotuvės dirbs nuo 12 val. Beje, tuo pat metu duris atvers ir tos parduotuvės, kurios įprastai dirba visą parą.

Sausio 1-ąją visiškai nedirbs penkios „Maximos“ parduotuvės, esančios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Durų neatvers ir prekybos centrai

Nedirbti taip pat ketina ir didieji prekybos centrai. Anot „Akropolis Group“ atstovės žiniasklaidai Ernestos Karalienės, gruodžio 31-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ darbą baigs anksčiau – duris užvers 20 val. Kiek ilgiau – iki 21 val. dirbs tik parduotuvė „Maxima“ ir „Eurovaistinė“.

Sausio 1-ąją „Akropolių“ parduotuvės, bankų bei pašto skyriai nedirbs, išskyrus „Eurovaistinę“ ir „Maximą“. Kavinės, restoranai ir pramogų erdvės sausio 1-ąją darbą pradės 12 val.

Prekybos centras „Ozas“ paskutinę metų dieną, kaip nurodo „Ozo“ rinkodaros vadovė Elzė Rudienė, parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos darbą baigs 19 val. „Maxima“ veiks nuo 8 val. ryto iki 21 val. vakaro.

Restoranai ir kino teatras „Multikino“ duris lankytojams užvers 20 val.

Sausio 1-ąją „Ozas“ klientų taip pat lauks nuo pietų. Šią dieną prekybos centre nedirbs tik kavinės „Vero Cafe“, „Etno dvaras“ ir „Caif Cafe“

„Panoramoje“ pirmąją 2020 m. dieną dirbs tik kai kurie restoranai. „Panorama“ sausio 1-ąją nuo 12 val. iki 20 val. dirbs tik kai kurie restoranai, vaistinė BENU, parduotuvė „Rimi“ ir sporto klubas „People Fitness“. Visos kitos parduotuvės šią dieną durų neatvers.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi