Verslas

2019.12.19 15:17

Dėl avialinijų Varšuvoje patiriamų trikdžių tarptautinės siuntos gali vėluoti

LRT.lt2019.12.19 15:17

Lietuvos paštas informuoja, kad dėl LOT avialinijų Varšuvos oro uoste (Lenkija) patiriamų planuotų reisų trikdžių, stringa tarptautinių pašto siuntų ir korespondencijos pristatymas, rašoma pranešime.

Nuo šių metų lapkričio vidurio Lenkijos Varšuvos oro uoste LOT avialinijos susiduria su krovinių ir pašto aptarnavimo bei išsiuntimo planuotais reisais problemomis. Jos susidarė dėl ženkliai padidėjusių srautų šventiniu laikotarpiu, orlaivių pakeitimų, prastų oro sąlygų kai kuriose šalyse ir kitų veiksnių.

Lietuvos paštas, reaguodamas į situaciją, sustabdė pašto siuntų gabenimą per Varšuvos oro uostą ir LOT avialinijas, kai tik gavo pirmas žinias apie išsiuntimo problemas. Deja, bet dalis siuntų, išsiųstų anksčiau, vis dar yra įstrigusios Varšuvos oro uoste. Lietuvos paštas kiekvieną dieną betarpiškai bendrauja su LOT avialinijomis ir drauge stengiasi išspręsti situaciją kaip galima greičiau.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus šventiniu laikotarpiu.

Šalys, į kurias siuntos, siųstos per Varšuvos oro uostą, gali vėluoti:

Belgija, Kanada, Šveicarija, Kipras, Čekija, Didžioji Britanija Vengrija, Indija, Italija, Pietų Korėja, Liuksemburgas, Moldova, Rumunija, Serbija, Singapūras, Slovėnija, Turkija.