Verslas

2020.01.01 21:55

Fotografija „Volstryto vilkas“ su tikruoju Jordanu Belfortu parduota už 200 tūkst. dolerių

LRT.lt2020.01.01 21:55

Gruodį neįvardintas pirkėjas už 200 tūkst. JAV dolerių įsigijo pagarbą pertekliui vaizduojančią nuotrauką su dviejų Holivudo legendų parašais, informuoja CNBC.

Juodai baltas garsaus britų fotografo Davido Yarrow kūrinys „Volstryto vilkai I“ buvo parduotas praėjus vos 10 minučių nuo Majamio meno mugės atidarymo. D. Yarrow įkvėpė 2013 m. pasirodžiusi juosta „Volstryto vilkas“, todėl jis pasikvietė pozuoti tikrąjį Jordaną Belfortą, pagal kurio atsiminimus ir buvo pastatytas garsusis filmas.

Ir tai dar ne viskas: ant nuotraukos savo autografus paliko režisierius Martinas Scorsese ir aktorius Leonardo DiCaprio.

„Volstryto vilko projektas man buvo itin svarbus ir įsimintinas, nes Martinas Scorsese yra mano herojus,“ – lapkričio 1 d. savo tinklaraštyje rašė D. Yarrow.

Nuotrauką pardavusi galerija „Maddox“ teigė, kad dalis už ją gautos sumos – 160 tūkst. JAV dolerių – bus paaukota gamtosaugos projektais užsiimančiai labdaros organizacijai. Anot D. Yarrow, šis „chaosas prekybos salėje“ karu su „Liūto karaliaus scenų atkūrimu Rytų ir Pietų Afrikoje... atsiėjo 200 tūkst. Didžiosios Britanijos svarų“ arba apie 240 tūkst. eurų.

D. Yarrow, fotografavęs Jordaną Belfortą apleistame biure Simi Valyje, Kalifornija, teigia, kad tobulo kadro kūrimas užtruko apie 3 valandas, pirmiausia todėl, kad veiksme dalyvavo nuotraukos pirmajame plane matomas tikras vilkas. Bet rezultatas atpirko visas pastangas.

„Kadrai, kuriuos parsivežiau namo tą sekmadienį, buvo kur kas geresni nei buvo galima tikėtis,“ – sako D. Yarrow.

J. Belfortas praėjusį mėnesį pasidalino šia nuotrauka savo „Twitterio“ paskyroje, pavadindamas D. Yarrow „ypatingai talentingu“.

Tačiau tai dar ne viskas, D. Yarrow prasitarė, kad L. DiCaprio jam sakęs, jog „ši nuotrauka puikiai atskleidžia, koks iš tiesų yra Jordanas Belfortas.“

„Man tai – karjeros viršūnė, gauti tokį įvertinimą iš geriausio mūsų kartos aktoriaus,“ – džiaugiasi D. Yarrow.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt