Naujienų srautas

Verslas2019.12.17 11:51

Konservatoriai trečiadienį prezidentui pristatys visuomenės grupių parašus dėl nepasitenkinimo biudžeto projektu

Dainora Karklytė, ELTA 2019.12.17 11:51

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad trečiadienį prezidentui Gitanui Nausėdai pristatys įvairių visuomenės grupių parašus dėl nepasitenkinimo kitų metų biudžeto projektu. Tai, tvirtina G. Landsbergis, galėtų šalies vadovą paskatinti vetuoti biudžetą.

„Mes, ko gero, rytoj įteiksime prezidentui surinktus parašus įvairių visuomenės grupių, organizacijų, profesinių sąjungų, kuriais yra atkreipiamas dėmesys, kad vis dėlto pažadai, kurie buvo duoti, yra neišpildyti. Jis (G. Nausėda – ELTA) yra kalbėjęs apie vetavimą, ir tai galėtų būti vienas iš argumentų jam vetuoti“, – antradienį Seime prieš balsavimą dėl kitų metų valstybės biudžeto projekto sakė G. Landsbergis.

Politikas atkreipė dėmesį, kad parlamentarai turėtų laiko dar patikslinti kitų metų biudžeto projektą.

„Seimas susitelkęs, turi pakankamai dienų netgi tarp švenčių, kai galėtų pataisyti biudžetą. (...) Kažkokius įsipareigojimus išpildyti“, – pridūrė TS-LKD primininkas, pažymėjęs, kad pagrindinis uždavinys valdantiesiems – atliepti įvairių visuomenės grupių poreikius.

„Piketai niekur nesitrauks – ugniagesiai ir toliau bus nepatenkinti, mokytojai bus nepatenkinti. Čia yra užprogramuotas procesas ilgiems metams“, – atkreipė dėmesį G. Landsbergis.

Antradienį parlamentarai galutinai balsuos dėl kitų metų valstybės biudžeto projekto.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi