Verslas

2019.12.16 16:42

Vienoje didžiausių Kauno įmonių sparčiai mažėja darbuotojų skaičius

svarstoma galimybė apskritai stabdyti veiklą
LRT.lt2019.12.16 16:42

JAV technologijų kompanija R1 RCM, kuriai priklauso Kaune įsikūręs sveikatos apsaugos ir paslaugų centras, anksčiau veikęs „Intermedix“ pavadinimu, mažina darbuotojų skaičių. Kaip rodo „Sodros“ duomenys, šių metų pradžioje įmonėje dirbo 771 darbuotojas, tačiau gruodžio mėnesį jų skaičius sumažėjo iki 474 darbuotojų.

Pirmieji apie tai pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Kaip LRT.lt atsiųstame pranešime teigia centro direktorius Lukas Jankauskas, įmonė priėmė sprendimą keisti strategiją Lietuvoje.

Pasak centro direktoriaus, šis sprendimas esą yra globalių pokyčių ir procesų efektyvinimo dalis.

„Kaip ir bet kuri tarptautinė kompanija, R1 nuolat vertina savo paslaugų pasiūlą, besikeičiančias pasaulines rinkas ir klientų poreikius. Šių procesų metu taip pat buvo vertinamos lokacijos, kuriose kompanija vykdo operacijas. Sprendimas sutelkti veiklą kitose esamuose R1 globaliuose paslaugų centruose – šių strateginių vertinimų rezultatas. Noriu pabrėžti, kad laukiantys pokyčiai vyksta globaliu mastu ir yra visiškai atsieti nuo Lietuvos investicinės aplinkos“, – teigia L. Jankauskas.

Kaip teigiama pranešime, šiuo metu vis dar vyksta verslo poreikių ir rizikos vertinimas, tačiau jau yra nuspręsta mažinti kompanijos veiklos apimtis Lietuvoje. Nors konkrečių sprendimų nėra priimta, tačiau neatmetama galimybė ateityje apskritai stabdyti veiklą Lietuvoje.

Bendrovė R1 RCM (buvusi „Intermedix Lietuva“) Lietuvoje įsteigta 2013 m. kaip operacijų centras, aptarnaujantis įvairius sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus, valstybines įstaigas ir įmones daugiau nei 25 šalyse.