Verslas

2019.12.16 15:17

Registrų centro valdybą papildė Arūnas Stašionis

LRT.lt 2019.12.16 15:17

Prie Registrų centro valdybos prisijungė Vilniaus universiteto Informacinių technologijų paslaugų centro direktorius Arūnas Stašionis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu į Registrų centro valdybą paskirtas A. Stašionis tapo penktuoju valdybos nariu.

Šiuo metu A. Stašionis vadovauja VU IT paslaugų centrui. Prieš tai jis yra ėjęs vadovaujamas pareigas VU Matematikos ir informatikos fakulteto skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimo centre.

Be A. Stašionio Registrų centro valdyboje taip pat dirba valdybos pirmininkas Egidijus Vaišvilas, Ina Bielskė, Andrius Byčkovas ir Ingrida Miknevičienė.

Be to, vadovaujantis ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu neseniai patvirtintais atnaujintais Registrų centro įstatais artimiausiu metu įmonės valdyba turėtų išsiplėsti iki 7 narių.

Registrų centras valdo valstybinės reikšmės informacines sistemas ir pagrindinius registrus, aptarnauja klientus 50 Lietuvos savivaldybių, siekia prisidėti prie verslo aplinkos gerinimo ir skatina atsakingą elektroninių paslaugų plėtrą.