Verslas

2019.12.16 14:35

„HCL Technologies“ Lietuvoje atidaro du paslaugų centrus

LRT.lt 2019.12.16 14:35

Technologijų bendrovė „HCL Technologies“ (HCL) Vilniuje atidaro du naujus paslaugų centrus, rašoma pranešime žiniasklaidai. Iš „Technopolio Alfa“ ir „Asgaard Keys“ verslo centruose įsikūrusių centrų klientams Baltijos, Šiaurės ir Beniliukso šalyse bus teikiamos IT infrastruktūros valdymo ir plėtros paslaugos.

Lietuvoje įkurtas vienas didžiausių „HCL Technologies“ paslaugų centrų Europoje. Šalyje veikiančiuose paslaugų centruose dirba 500 darbuotojų. Veiklą Lietuvoje kompanija pradėjo 2016 metais. Visoje Europoje „HCL Technologies“ turi per 10 tūkst. darbuotojų, kurie aptarnauja 200 kompanijos klientų.

Lietuvos Respublikos Prezidento vyriausiojo patarėjo ekonominės ir socialinės politikos klausimais Simono Krėpštos teigimu, naujoves ir aukštą pridėtinę vertę kuriančios bendrovės itin reikšmingai prisideda prie skaitmeninės ekonomikos plėtros ir socialiai atsakingos verslo kultūros plėtros Lietuvoje.

„Finansų technologijų ir paslaugų įmonės jau tapo Lietuvos pasididžiavimu ir vizitine kortele“, – teigė S. Krėpšta.

Mantas Katinas, „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius, teigia, kad Lietuva suteikia puikias sąlygas daugianacionalinėms bendrovėms su aukštos kvalifikacijos talentais ir daugybe vertingų partnerysčių.

„Džiaugiamės, kad pažangios naujos kartos technologijų bendrovės, renkasi Lietuvą kaip vieną pagrindinių centrų teikti paslaugas Europai“, – sakė M. Katinas.

„HCL Technologies“ investuos į naujus darbuotojus, siekdama vystyti įgūdžius infrastruktūros automatizavimo, blokų grandinių (angl. blockchain) ir kitų pažangių skaitmeninių technologijų srityse. Kompanija taip pat planuoja sukurti partnerių ekosistemą, siekdama skatinti tolimesnį bendradarbiavimą ir augimą, kuris apima partnerystę su šalies universitetais, vietiniais ir tarptautiniais klientais.