Naujienų srautas

Verslas2019.12.13 11:58

Agentūra „vipcommunications“ tampa „Berta&“

LRT.lt 2019.12.13 11:58

„Berta&“ – šis prekės ženklas nuo šiol puoš Bertos Čaikauskaitės ir jos komandos komunikacijos agentūrą, kuri anksčiau buvo pristatoma kaip „vipcommunications“. Oficialiai įmonei suteiktas UAB „Berta And“ pavadinimas, rašoma pranešime žiniasklaidai. 

„Mūsų komunikacijos rinka jau kurį laiką stokoja drąsių sprendimų, todėl mes nusprendėme įnešti naujo vėjo. Norime veikti ryžtingai ir atsakingai – komanda tam visiškai pasiruošusi. Labai aiškiai drauge apsibrėžėme savo tikslus ir vertybes: mes pasisakome už nekvestionuojamą moralę, darbo etiką ir eliminuojame konformizmą. Tikime, jog ambicingų tikslų siekti padės idėja, jog pirmiau už viską yra žmogus. Šia taisykle vadovaujamės tiek įmonės viduje, tiek teikdami paslaugas klientams“, – sako B. Čaikauskaitė.

Agentūrai išskiriantį pavadinimą ir naują identitetą suformavo reklamos kūrėjas Tomas Ramanauskas ir jo vedama „Godspeed Branding“ komanda.

„Lietuvos komunikacijos rinkoje labai bijoma asmeniškumų, tuo tarpu pasauliniame kontekste praktika, kai įmonė pavadinama įkūrėjų vardais ar pavardėmis, yra gana įprasta. Šiuo atveju agentūrai pasiūlėme suteikti lyderės vardą. Tačiau ne tik tai – už bet kurio lyderio stovi stipri komanda, tad šalia esantis „&“ užsimena, kad kiekvienas agentūros darbuotojas čia yra neatsiejamai svarbus ir reikalingas. „Berta&“ drąsiai pasirašo savo vardais ir tvirtai jaučiasi dėl savo paslaugų kokybės“, – pavadinimo sukūrimo kelią atskleidė T. Ramanauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi