Naujienų srautas

Verslas2019.12.09 11:21

Europos įmonės reikalauja naikinti sankcijas Rusijai

ELTA 2019.12.09 11:21

Prieš Ukrainos klausimui skirtą viršūnių susitikimą Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacija („Eurochambres“) paragino palaipsniui mažinti sankcijas Rusijai, praneša agentūra „Reuters“.

„Metas pamažu mažinti sankcijas abiejose pusėse ir susikoncentruoti į Europos ir Rusijos bendradarbiavimo privalumus“, – laikraščiui „Die Welt“ sakė „Eurochambres“ vadovas Christophas Leitlas. Asociacijai priklauso apie 20 mln. įmonių.

Ch. Leitlas pabrėžė, kad ekonominės sankcijos „neduoda jokios naudos“. Rusija yra „partneris,, su kuriuo europiečiai turėtų palaikyti dialogą ekonominiu, politiniu, kultūriniu ir sportiniu lygiu“, – kalbėjo Ch. Leitlas.

Pirmadienį Paryžiuje vyks susitikimas vadinamuoju Normandijos formatu. Jame dalyvaus konflikto šalių - Rusijos ir Ukrainos - prezidentai Vladimiras Putinas ir Volodymyras Zelenskis, taip pat šalių tarpininkių lyderiai – Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Prancūzijos prezidentas

Emmanuelis Macronas. Jie derėsis dėl taikos Rytų Ukrainoje.

Prorusiški separatistai jau kelerius metus Rytų Ukrainoje kaunasi su vyriausybiniais daliniais. Rusija 2014-aisiais aneksavo Krymo pusiasalį.

Konfliktas iki šiol pareikalavo per 13 000 žmonių gyvybių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi