Naujienų srautas

Verslas2019.12.07 12:59

Egipto kurorte dvi dienas įstrigusius keleivius žadama parskraidinti namo vidurnaktį

atnaujinta 15.28
LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.12.07 12:59

Žiniasklaida skelbia, kad sugedus lėktuvui jau antrą dieną iš Egipto į Lietuvą negali išskristi apie 200 poilsiautojų.

Pasak portalo 15min.lt, dar penktadienį po atostogų iš Šarm el Šeicho kurorto turėję sugrįžti lietuviai šiandien tebėra įstrigę.

Taip nutiko sugedus „GetJet Airlines“ lėktuvui. Oro linijos žada, kad poilsiautojai namo bus sugrąžinti sekmadienį paryčiais.

„Vakar vakare dėl techninio gedimo lėktuvas neišskrido iš Šarm el Šeicho į Vilnių. Gavę informaciją, kad skrydis bus atidėtas, informavome keleivius apie situaciją ir pasirūpinome viešbučiu, kuriame keleiviai pernakvojo ir laukia naujo skrydžio“, – nurodo „GetJet Airlines“ atstovė spaudai Silvija Jakienė komentare, kurį LRT.lt atsiuntė „Novaturo“ Marketingo ir viešųjų ryšių projektų vadovė Dovilė Zapkutė.

„GetJet Airlines“ esą jau yra suplanavusios pakaitinio lėktuvo skrydį, jis vyks vidurnaktį Lietuvos laiku.

Skaitytojai portalą 15min.lt informavo, kad neįvykus skrydžiui, keleiviai buvo apgyvendinti viename iš viešbučių, kuriame nėra vandens.

„Labai atsiprašome keleivių už nepatogumus. Suprantame, kad po atostogų norisi kuo greičiau ir sklandžiau grįžti namo. Į žmonių skundus sureagavome nedelsdami, išsiuntėme savo atstovą į viešbutį. Situaciją sprendžiame, kad žmonės patirtų kuo mažiau nesklandumų“, – rašo atsakyme D. Zapkutė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi