Verslas

2019.12.06 17:00

Austėja Landsbergienė savo verslui nebevadovaus – vairą perdavė samdytam vadovui

LRT.lt2019.12.06 17:00

Austėja Landsbergienė gruodžio pradžioje pasitraukė nuo abiejų savo įmonių – privačių mokyklų UAB „Karalienės Mortos mokykla“ ir darželių „UAB Vaikystės sodas“ – vairo, pranešė „Verslo žinių“ portalas vz.lt.

Kaip skelbia „Verslo žinios“, abiem šioms bendrovėms vadovaus iki šiol jose vykdomosios direktorės pareigas ėjusi Jurgita Busilienė.

UAB „Karalienės Mortos mokykla“ ir UAB „Vaikystės sodas“ rinkodaros vadovė Rita Meilūnaitė nurodė, kad sprendimas priimtas dėl dviejų priežasčių.

Pirmiausia, šiemet įvykusi šių įmonių restruktūrizacija. Jos metu „Vaikystės sodo“ ir „Karalienės Mortos mokyklos“ valdymas buvo perduoti įsteigtai pirminei įmonei UAB „Kibirkštis“, kurios vienintelė akcininkė ir vadovė yra Austėja Landsbergienė.

Kaip nurodo R. Meilūnaitė, dabar tiek „Vaikystės sodas“, tiek „Karalienės Mortos mokykla“ užsiims tik ugdymu, o „Kibirkštis“ – švietimo idėjų vystymu ir kitais dalykais.

Kaip antrąją priežastį R. Meilūnaitė nurodė tai, kad pati A. Landsbergienė jau kelerius metus verslui beveik nevadovavo, o visą savo laiką skyrė edukacijai ir naujiems projektams.

„Įmonėms jau porą metų realiai vadovavo vykdomoji direktorė Jurgita Busilienė. Tad, įkūrus valdymo bendrovę, padėtis tiesiog buvo įforminta juridiškai, – Austėja perėjo į „Kibirkštį“ ir dabar yra jos vadovė, o Jurga tapo „Karalienės Mortos mokyklos“ ir „Vaikystės sodo“ direktorė“, – „Verslo žinios“ sako R. Meilūnaitė.

Anot jos, įmonėms realiai jau kurį laiką vadovavo J. Busilienė.

Populiariausi

Darius Jauniškis

Verslas

2021.03.04 13:26

VSD vadovas: žvalgyba turi rimtų abejonių dėl „Avia Solutions Group“ patikimumo

įmonė reikalauja paviešinti su jais susijusią informaciją; atnaujinta 18.01