Verslas

2019.12.06 15:40

Apsemta Vilniaus Pašilaičių „Maxima“ vėl atnaujino darbą

LRT.lt2019.12.06 15:40

Ukmergės gatvės „Maxima“ Vilniuje (Ukmergės g. 282) penktadienį po pietų jau tęsia savo darbą, kuris buvo trumpam sustojęs trečiadienį ryte trūkus vandentiekio vamzdžiui, rašoma pranešime.

„Apgailestaujame ir atsiprašome savo klientų, bet dėl šio įvykio turėjome sustabdyti parduotuvės darbą. Parduotuvės pastato konstrukcijos, trūkus vandentiekio vamzdžiui, nenukentėjo, tačiau užtruko, kol buvo išvalytos šios didelės, dviejų aukštų parduotuvės patalpos, o lentynos užkrautos naujomis prekėmis“, - sako Ernesta Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento vadovė.

Pasak E. Dapkienės, uždarius parduotuvę buvo sulaukta daugybės užklausų, kada parduotuvė vėl atidarys duris savo klientams.

„Suprantame, kad artėjant šventėms žmonės planuoja savo apsipirkimus. Deja, tikslaus atidarymo laiko iš pradžių pasakyti negalėjome, nes reikėjo įvertinti situaciją ir organizuoti parduotuvės tvarkymo darbus. Vertindami savo klientų laiką, trečiadienį ryte jiems išsiuntėme SMS pranešimus

dėl laikino parduotuvės nedarbo, taip pat dėl to informavome socialiniuose tinkluose. Dėjome visas pastangas, kad parduotuvė galėtų kuo greičiau atverti duris ir vos per daugiau nei dvi paras tam buvome pasirengę. Ukmergės gatvės „Maxima“, kaip ji dar vadinama, jau laukia visų savo klientų“, – teigiama pranešime žiniasklaidai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt