Verslas

2019.12.04 10:31

Pirmą Kalėdų dieną nedirbs visi „Akropoliai“

Pirmąją Kalėdų dieną Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ neveiks parduotuvės ir maitinimo bei kitų paslaugų ir pramogų erdvės. Kūčių dieną parduotuvės ir kitos įstaigos šiuose „Akropoliuose“ dirbs trumpiau.

„Pasitarę su nuomininkais nusprendėme, kad šiemet, kaip ir pernai, pirmąją Kalėdų dieną skelbiame nedarbo diena. Po jos lankytojų „Akropoliuose“ vėl lauksime ketvirtadienį, gruodžio 26–ąją“, – pranešime sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Kūčių dieną, gruodžio 24–ąją, „Akropolių“ parduotuvės, maitinimo įstaigos, pramogų erdvės baigs darbą 17 valandą, išskyrus iki 19 valandos dirbsiančias „Maximą“ ir „Eurovaistinę“ bei iki 18 valandos veiksiantį Vilniaus „Ermitažą“.

Kaip teigiama pranešime, antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26–ąją, „Akropoliuose“ įsikūrusios „Maxima“, „Eurovaistinė“ bei Vilniaus „Ermitažas“ atsidarys valanda vėliau nei įprastai – nuo 9 valandos ryto. Kitos parduotuvės, restoranai, kavinės, kiti paslaugų tiekėjai dirbs įprastiniu laiku, o sporto ir pramogų baras „O‘Learys“ Vilniaus „Akropolyje“ klientus aptarnaus ilgiau nei įprasta – iki vidurnakčio.

Gruodžio 31–ąją Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ darbą baigs anksčiau nei įprasta – 20 valandą, išskyrus iki 21 valandos klientus aptarnausiančias „Maximą“ ir „Eurovaistinę“.

Sausio 1-ąją „Akropolių“ parduotuvės, bankų bei pašto skyriai nedirbs, išskyrus „Eurovaistinę“ ir „Maximą“. Kavinės, restoranai ir pramogų erdvės sausio 1–ąją darbą pradės 12 valandą.