Verslas

2019.12.01 15:15

TOP 10 geriausių oro linijų 2020-iesiems metais

LRT.lt2019.12.01 15:15

Ši šalis gali pasigirti smėlėtais paplūdimiais, kvapą gniaužiančiais ledynais, dangų remiančiomis kalnų grandinėmis ir... geriausiomis pasaulyje oro linijomis, skelbia CNN.

Remiantis Australijoje įsikūrusios aviacijos saugumo ir produkto vertinimo agentūros „AirlineRatings.com“, „Air New Zealand“ skelbiama geriausia 2020 m. skrydžių bendrove.

Anot „AirlineRatings.com“, rekordiniai Naujosios Zelandijos oro linijų veiklos rezultatai ir skrydžių naujovės, jau nekalbant apie saugumo standartus ir darbuotojų motyvaciją, pelnė šiai bendrovei garbingą titulą.
Iš pernykščio nugalėtojo „Singapore Airlines“ pirmąją vietą paveržusios „Air New Zealand“ oro linijos sąrašo viršūnėje atsiduria jau šeštą kartą.

„Airline Excellence“ apdovanojimai skiriami geriausiems iš geriausių aviacijos pasaulyje, be kitų dalykų vertinant laukimo salių modernumą, pirmos klasės vietas lėktuvo salone ir pramogas, kuriomis galima mėgautis skrydžio metu.

„Atlikus analizę, paaiškėjo, kad „Air New Zealand“ geriausiai atitinka beveik visus mūsų vertinimo kriterijus, o tai yra įspūdingas pasiekimas, turint omenyje, kad konkuruojama su kur kas daugiau išteklių turinčiomis, didesnėmis oro linijomis,“ – sako „AirlineRatings.com“ vyriausiasis redaktorius Geoffrey Thomas.

Šiais metais „Air New Zealand“ dėmesį sutelkė į tolimųjų skrydžių rinką, tačiau tuo pačiu metu išsikėlė tikslą įvertinti aviacijos išmetamo anglies dioksido kiekį.

„AirlineRatings.com“ apdovanojimų vertinimo komisiją sudaro septyni patyrę redaktoriai, oro linijas vertinantys pagal šios srities atstovų ir vyriausybių atliktų tarptautinių auditų duomenis ir 12 konkrečių kriterijų, tokių kaip orlaivių amžius, keleivių atsiliepimai, investicinis reitingas, santykiai tarp darbuotojų, produktų asortimentas ir pelningumas.

„Delta Air Lines“ neturėjo sau lygių Šiaurės ir Pietų Amerikoje, „Lufthansa“ nuskynė laurus Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje niekas neprilygo „Emirates“, o Azijos ir Ramiojo vandenyno regione geriausiomis pripažintos oro linijos „Cathay Pacific Airways“.

Praėjusių metų laureatas „Singapore Airlines“ šiais metais pelnė geriausio Pirmos klasės vežėjo vardą.
„Redaktoriai prisipažino, kad konkurencija dėl pirmosios vietos buvo nuožmi, nes „Singapore Airlines“, „Qantas“ ir „All Nippon Airways“ buvo aplenkti tik pačioje finišo tiesiojoje,“ – aiškina G. Thomas.

Kalbant apie ekonominės klasės oro vežėjus, „JetBlue“ buvo pripažintas geriausiu Šiaurės ir Pietų Amerikoje, „Wizz“ – Europoje, „Air Arabia“ – Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, o „Air Asia“ / „Air Asia X“ – Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

„AirlineRatings.com“ 2020 m. oro linijų top 10

1. „Air New Zealand“
2. „Singapore Airlines“
3. „All Nippon Airways“
4. „Qantas“
5. „Cathay Pacific“
6. „Emirates“
7. „Virgin Atlantic“
8. „EVA Air“
9. „Qatar Airways“
10. „Virgin Australia“