Verslas

2019.11.28 09:25

Lietuvoje veiklą pradeda Estijos bankas „Inbank“

LRT.lt2019.11.28 09:25

Estijos bankas „Inbank“ iš Lietuvos banko gavęs licenciją, leidžiančią teikti bankines paslaugas Lietuvoje, įsteigė filialą ir lapkričio 28 d. pradeda veiklą – teiks terminuotų indėlių paslaugą mūsų šalyje, rašoma pranešime.

Į Lietuvos finansų rinką „Inbank“ kol kas žengia tik su viena paslauga – terminuotais indėliais, kurių palankiausia metinė palūkanų norma yra 2,5 proc. Klientai, norintys padėti indėlį, tai padaryti galės internetu.

Pasak banko filialo vadovo Lietuvoje Beno Pavlausko, nors „Inbank“ Lietuvoje iš pradžių teiks klasikinės bankininkystės paslaugas, tačiau tai nebus tradicinis bankas. Estiško „fintech“ startuolio vadovai plėtrai Lietuvą pasirinko neatsitiktinai – mūsų šalyje tinkamai išvystyta aplinka „fintech“ produktų pasiūlai.

„Bankines paslaugas vartotojams teikti pradėsime nuo lapkričio 28 dienos. Pirmiausia, priimsime terminuotus indėlius, vėliau pristatysime ir vartojamąsias paskolas. Kitąmet planuojame plėsti savo paslaugų spektrą ir įvesti naujovių Lietuvos finansų rinkoje“, – kalba B. Pavlauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.