Verslas

2019.11.21 07:39

Buvęs „Novaturo“ Estijoje vadovas bendrovei turės atlyginti per 231 tūkst. eurų

Lukas Blekaitis, ELTA2019.11.21 07:39

„Novaturas“ vadovybės sprendimu inicijavo bylą Andree Uustalui dėl neteisėto įmonės turto pasisavinimo bei žalos įmonei atlyginimo. Remiantis teismo nuosprendžiu, A. Uustalas „Novatours OÜ“ turi atlyginti 231,2 tūkst. eurų.

Dalį ieškinio sumos (94,6 tūkst. eurų) A. Uustalas turi sumokėti iškart po teismo sprendimo įsigaliojimo, pranešama „Nasdaq Baltic“ biržoje.

Likusi ieškinio suma (136,6 tūkst. eurų) turi būti atlyginta su sąlyga, kad procedūros prieš kitus atsakovus FinExpo OÜ ir Rafira OÜ bus nesėkmingos.

Harju apygardos teismo sprendimas gali būti skundžiamas Talino apeliaciniam teismui per 30 dienų nuo teismo sprendimo įteikimo atsakovams. Minėtas teismo sprendimas neturės tiesioginės įtakos jokiam kitam teismo procesui tarp „Novatours OÜ“ ir A. Uustalo.

Kaip teigia bendrovė, ši byla neturi įtakos įmonės veiklai, finansinei atskaitomybei ar su klientais susijusioms veikloms.

2017 m. „Novaturo“ antrinės įmonės Estijoje vadovas A. Uustalas, nustačius jo galimus neteisėtus veiksmus, susijusius su neteisėtu įmonės turto pasisavinimu, buvo atšauktas iš antrinės įmonės Estijoje valdybos nario pareigų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt