Naujienų srautas

Verslas2019.11.14 11:47

Maisto ir veterinarijos tarnyba atleidžia 34 darbuotojus

BNS 2019.11.14 11:47

Persitvarkanti Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ketina atleisti daugiau nei 30 darbuotojų. Spalio mėnesį apie tai ji įspėjo 34 žmones.

Užimtumo tarnyba pranešė, kad VMVT darbuotojus atleidžia dėl darbo organizavimo pakeitimų, be to, dalis darbuotojų atsisakė dirbti naujomis sąlygomis.

Pasak VMVT Personalo skyriaus vedėjos Jurgitos Rimkienės, darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis, buvo pasiūlyta užimti naujas pareigas.

„Didžioji dauguma (apie 96 proc.) teritorinių padalinių darbuotojų priėmė pasiūlymus, o likusieji pasirinko kitas alternatyvas“, – pranešime sakė J. Rimkienė.

VMVT skelbė, kad pokyčiai tarnyboje bus baigti iki gruodžio 1 dienos.

Spalio mėnesį Užimtumo tarnyba gavo šešis pranešimus, kuriuose apie atleidimus įspėti 159 darbuotojai. Didžioji dalis jų (59,1 proc.) dirba viešajame sektoriuje.

60 žmonų dėl struktūrinės pertvarkos įspėjo Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namai, 11 – „Magnum veterinarija“, 19 – bankrutuojanti maitinimo bendrovė „Sandija“, atitinkamai 18 ir 17 – bankrutuojančios statybos bendrovės „Omertus“ ir „Geransta“.

Pernai spalį Užimtumo tarnyba gavo 12 pranešimų apie numatomus grupės darbuotojų atleidimus, įspėta 360 darbuotojų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi