Verslas

2019.11.14 09:34

„Infobalt“ finansinių technologijų vadovu tapo Paulius Tarbūnas

LRT.lt2019.11.14 09:34

Darbą informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ komandoje pradeda bankininkystės ir finansų ekspertas Paulius Tarbūnas. Jis asociacijoje eis finansinių technologijų vadovo pareigas, rašoma pranešime.

P. Tarbūnas yra sukaupęs beveik 25 metų patirtį bankininkystės srityje. Pastaruoju metu jis kartu su bendrove „Tieto Lietuva“ dirba prie Lietuvos banko projekto „LBChain“, taip pat konsultuoja įmones, siekiančias bankinės, mokėjimų įstaigos ar elektroninių pinigų įstaigos licencijos Lietuvoje. Prieš tai vadovavo naujos jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“ steigimo projektui ir pačiai centrinei kredito unijai, ėjo įvairias vadovaujamas pareigas SEB banke Baltijos šalyse ir Ukrainoje.

Asociacijoje „Infobalt“ jis atsakingas už „Fintech Lithuania“ grupės darbą – naujų narių pritraukimą, Lietuvos „fintech“ įmonių plėtrą į užsienio rinkas, pagalbą užsienio „fintech“ įmonėms, planuojančioms žengti į Lietuvos rinką.

Šiais metais asociacija mini 25-erių veiklos metų jubiliejų.

Asociacijoje „Infobalt“ yra apie 170 narių, narių grupių skaičius šiuo metu siekia 11. Grupės suformuotos pagal sektoriaus aktualijas, tokias kaip verslo aplinkos gerinimas, eksportas, kibernetinis saugumas, „fintech“, ketvirtosios pramonės revoliucija, švietimo ir žmogiškieji ištekliai, duomenų centrai. Asociacijoje taip pat veikia klasteris „Digital Lithuania“. Narių grupėms perduodama teisė priimti sprendimus, o asociacijos administracijos atsakomybės sukoncentruotos į grupių ar valdybos suformuotų poreikių įgyvendinimą ir išorinį pozicijų atstovavimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.