Verslas

2019.11.11 08:16

„Klaipėdos naftai“ pradeda vadovauti Darius Šilenskis

Kornelija Mykolaitytė, ELTA2019.11.11 08:16

Naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorei „Klaipėdos nafta“ (KN) nuo pirmadienio pradeda vadovauti Darius Šilenskis.

Jis KN dirba penktus metus, iki šiol vadovavo KN Naftos verslo tarnybai, prieš tai ėjo bendrovės komercijos direktoriaus pareigas. D. Šilenskis taip pat yra penkerius metus dirbęs ir ėjęs įvairias vadovaujamas pareigas naftos perdirbimo koncerno „PKN Orlen“ įmonėse, ėjęs komercijos direktoriaus pareigas bendrovėje „Krovinių terminalas“.

D. Šilenskis turi vadovų tarptautinio verslo vadybos magistro (EMBA), verslo vadybos, taip pat tarptautinės jūrų teisės magistro laipsnius.

„KN matau kaip labai gyvybingą, augančią ir stipriai besikeičiančią bendrovę – esame labai įdomiame etape, kai dėl aplinkos diktuojamų tendencijų iš esmės turime transformuoti mūsų verslą. Tokiame kontekste kaip vieną svarbiausių savo prioritetų matau lanksčios, efektyvios ir gebančios sparčiai prie besikeičiančių klientų poreikių prisitaikyti organizacijos kūrimą, kurios epicentre – vieninga, efektyvi ir į rezultatus orientuota komanda“, – pranešime anksčiau cituotas D. Šilenskis.

Ankstesnis KN vadovas Mindaugas Jusius birželio pradžioje dėl asmeninių priežasčių paliko įmonę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt