Naujienų srautas

Verslas2019.11.07 15:04

„Klaipėdos naftos“ vadovu tapo Šilenskis

atnaujinta 15.08
LRT.lt 2019.11.07 15:04

Naftos ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorės „Klaipėdos nafta“ valdyba atrinko įmonės vadovą – juo taps Darius Šilenskis, iki šiol ėjęs „Klaipėdos nafta“ naftos verslo direktoriaus pareigas.

Kaip rašoma pranešime, „Klaipėdos nafta“ vadovo atranką nepriklausoma bendrovės valdyba vykdė pasitelkusi tarptautinių vadovų atrankos agentūrų kompetencijas ir vadovaujantis tarptautinius standartus atitinkančia gerąja vadybos praktika. Atrankoje iš viso dalyvavo 26 kandidatai.

D. Šilenskis „Klaipėdos naftoje“ dirba penktus metus, iki šiol vadovavo „Klaipėdos naftos“ Naftos verslo tarnybai, prieš tai ėjo bendrovės Komercijos direktoriaus pareigas. D. Šilenskis taip pat yra penkerius metus dirbęs ir užėmęs įvairias vadovaujančias pareigas naftos perdirbimo koncerno „PKN Orlen“ įmonėse, taip pat ėjęs Komercijos direktoriaus pareigas bendrovėje „Krovinių terminalas“.

D. Šilenskis turi vadovų tarptautinio verslo vadybos magistro (EMBA), verslo vadybos, taip pat tarptautinės jūrų teisės magistro laipsnius.

Pasak Energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno, naujojo „Klaipėdos naftos“ vadovo atžvilgiu lūkesčiai – dideli.

„Naujojo KN vadovo svarbiausias darbas – užtikrinti, kad šios strateginės įmonės komanda toliau sėkmingai vykdytų jai keliamus aukštus tikslus ir akcininkų lūkesčius. Pirma, tai dabartinių strateginių energetinio saugumo projektų tęstinumas ir jau priimtų Seimo sprendimų įgyvendinimas, užtikrinant ilgalaikį SGD tiekimą Lietuvoje ir mažinant saugumo dedamosios kaštus visiems vartotojams. Antra, sėkmingai konkuruoti naftos krovos sektoriuje. Trečia, išplaukti į globalius vandenis ir įsitvirtinti tarptautinėje rinkoje vystant ir operuojant SGD terminalus“, – pabrėžia Energetikos ministras.

D. Šilenskis „Klaipėdos naftos“ generalinio direktoriaus pareigas oficialiai pradės eiti lapkričio 11 dieną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi