Verslas

2019.11.07 14:57

Šiauliuose gyventojai sukilo prieš valdžią ir išdėstė savo reikalavimus

valdžia bendrauti nepanoro
Aina Mizgirdė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.11.07 14:57

Sukilo Šiaulių valdžios sprendimais nepatenkinti gyventojai – surengtame mitinge keli šimtai šiauliečių reikalavo pakeisti priimtus sprendimus dėl Pabalių turgaus ir nakvynės namų bei stabdyti miesto medžių kirtimą. Su mitinguotojais Šiaulių valdžia bendrauti nepanoro.

„Pabalių turgaus yra viena problema, jis ruošiamas privatizuoti, žmonės eina, kovoja, susiduria su valdžios melu, konkrečiai meras žmonėms tiesiai į akis meluoja. Medžių gynėjai kovoja ir dėl liepų, ir dėl parko, o Lieporių bendruomenė tiesiog eina į teismus, kovoja, jie nenori tokios kaimynystės“, – teigia viena iš mitingo organizatorių Lina Rešeliauskienė.

„Sunku kažką ir komentuoti, juo labiau tuos dalykus, kurių sprendimai jau dalinai įgyvendinti. Žmonės, gyvena laisvoj nepriklausomoj šaly. Kiekvienas turi turėti savo teisę, bet, manau, mitinguotojai taip pat turėtų prisiminit kitą dalyką, jei daroma ne taip, kaip jie nori, tai nereiškia, kad yra kažkas blogai, nes yra aibė žmonių, kurie palaiko tuos sprendimus“, – sako Šiaulių vicemeras Domas Griškevičius.

Plačiau žiūrėkite reportaže:

Žinios. Emmanuelis Macronas: šiuo metu NATO yra ištikusi „smegenų mirtis“