Naujienų srautas

Verslas2019.10.31 11:19

Rokas Masiulis tapo Vilniaus šilumos tinklų valdybos nariu

Masiulis: šilumos ūkis yra mano „arkliukas“; atnaujinta 12.17
LRT.lt, BNS 2019.10.31 11:19

Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis prisijungė prie Vilniaus šilumos tinklų komandos ir tapo įstaigos valdybos nariu.

Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruojantis energetikos sektorių savivaldybėje Valdas Benkunskas, socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje pasidalino žinia, kad buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulius prisijungia prie Vilniaus šilumos tinklų valdybos narių komandos.

„Facebook“ paskyroje jis rašo, kad džiaugiasi, jog toks profesionalus ir kompetentingas žmogus prisijungia prie įstaigos valdybos narių.

„Jei patyrę, skaidrūs ir reiklūs profesionalai yra nereikalingi Seimo valdančiajai koalicijai ir jos Vyriausybei, mažiausiai ką galime padaryti, tai pakviesti tokius žmones dirbti Vilniaus savivaldybės sistemoje. Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis įrodė savo pradėtomis reformomis, aukštų skaidrumo standartų taikymu ir drąsa nepaklusti „zadanijų“ politikai, kad yra aukščiausio lygio profesionalas“, – socialiniame tinkle rašo V. Benkuskis.

Jis taip pat priduria, kad džiaugiasi stiprėjančia komanda ir tiki, kad tai leis dar efektyviau realizuoti įstaigos tikslus.

R. Masiulis sako turintis daug darbo su šilumos įmonėmis patirties.

„Iki politinės karjeros kaip finansinis konsultantas ypač daug dirbau su šilumos sektoriumi. Tiek auditavau, tiek konsultavau pagrindines Lietuvos šilumos įmones, taip pat Latvijos, Estijos ir Baltarusijos, ir šiame sektoriuje esu sukaupęs didelę patirtį“, – BNS sakė R. Masiulis.

„Čia yra mano arkliukas ir profesine prasme vienas iš geriausiai suprantamų sektorių“, – pridūrė jis.

Iki darbo valstybės valdomose energetikos įmonėse jis 14 metų dirbo audito įmonėse „Arthur Andersen“ ir „Ernst & Young“.

Anot R. Masiulio, jo klientai buvo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos šilumos tinklai, taip pat Latvijos „Rigas siltums“, Estijos Kohtla-Jarvės šilumos tinklai, Baltarusijos „Belenergo“ ir kitos.

2014–2016 metais būdamas energetikos ministru jis teigė su šilumos ūkiu dirbęs kur kas mažiau.

R. Masiulis teigė, kad jo atsakomybės sritys įmonėje paaiškės, kai atnaujinta valdyba susirinks į pirmą posėdį. Tuomet bus išrinktas ir jos pirmininkas.

Pareigų neteko performavus Vyriausybę

R. Masiulis susisiekimo ministro pareigų neteko po prezidento rinkimų performavus Vyriausybę.

„Valstiečiai“ sakė, kad R. Masiulis nesusitvarkė su ministro pareigomis, priekaištavo jam dėl lėtų žvyrkelių asfaltavimo tempų.

Pats R. Masiulis sakė sulaukęs „valstiečių“ pirmininko Ramūno Karbauskio keršto už Arvydo Vaitkaus atleidimą iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų.

Jis pretenduoja vadovauti valstybės valdomai bendrovei „Klaipėdos nafta“.

Vilniaus šilumos tinkluose neseniai pradėjo dirbti buvęs R. Masiulio vadovautos Susisiekimo ministerijos viceministras Paulius Martinkus.

VŠT vadovu šiemet rugpjūtį tapo buvęs valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Gerimantas Bakanas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi