Naujienų srautas

Verslas2019.10.30 21:11

Eksperimentas viename didžiausių Europos oro uostų: siekiama sumažinti grūstis lipant į lėktuvą

LRT.lt 2019.10.30 21:11

Londono Gatviko oro uoste – eksperimentas, kuriuo siekiama 10 proc. sumažinti keleivių įlaipinimo į lėktuvą laiką ir išvengti spūsčių.

Londono Gatviko oro uostas praneša pradėjęs naują eksperimentą, siekiant paspartinti keleivių įlaipinimo į lėktuvą procedūrą bei išvengti žmonių grūsties, kuri kyla lėktuve ieškant savo vietos, – rašo naujienų portalas CNBC.

Eksperimentas bus vykdomas dvejus mėnesius, prie vienų iš oro uosto įlaipinimo vartų. Jo metu bus siekiama išsiaiškinti, kuris įlaipinimo į lėktuvą būdas yra efektyviausias bei patogiausias keleiviams.

Gatviko oro uosto atstovai teigia, kad tikisi įlaipinimo į lėktuvą laiką sutrumpinti iki 10 proc. lyginant su įprastu įlaipinimu. Turimi duomenys rodo, kad pritaikius elektroninę keleivių įlaipinimo sistemą, 158 keleiviai buvo susodinti per 14 minučių.

Prieš įlipant į lėktuve žmogus ekrane pamatys, kuris numeris į kurią vietą privalo atsisėti. Iš pradžių į lėktuvą bus kviečiami tie, kurių vietos yra pačiame gale prie lango. Tuomet pildomos vidurinės vietos, po to susodinami žmonės, kurių vietos bus šalia praėjimo.

Eksperimentas 2 mėnesius bus atliekamas prie 101 terminalo, kuriame yra laipinami pigių skrydžių kompanijos „EasyJet“ keleiviai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi