Verslas

2019.10.30 12:01

„VIP Viešosios informacijos partneriai“: įmonei įtarimai nėra pareikšti

Vaidotas Beniušis, BNS2019.10.30 12:01

Komunikacijos bendrovė „VIP Viešosios informacijos partneriai“ teigia, kad dienraščio „Verslo žinios“ paskelbta informacija apie įtarimus įmonei dokumentų klastojimu ir mokesčių slėpimu yra klaidinanti ir neatitinka tikrovės.

„Nei man, įmonės vadovei, nei pačiai įmonei jokie įtarimai nėra pareikšti ir nesame kaltinami veiksmais, aprašomais įvairiose žiniasklaidos priemonėse“, – BNS atsiųstame komentare informavo bendrovės direktorė Berta Čaikauskaitė.

Ji nurodė, kad „VIP Viešosios informacijos partneriai“ neturi jokių sutartinių įsipareigojimų su žiniasklaidoje minima bendrove „Tez Tour“.

Dienraštis „Verslo žinios“ trečiadienį pranešė, esą vienos didžiausių kelionių organizatorių „Tez Tour" vadovas Aleksandras Sukovas, „VIP Viešosios informacijos partneriai“, „Aza Tours" ir kai kurios kitos įmonės įtariamos dokumentų klastojimu ir mokesčių slėpimu.

Dienraštis nurodė, kad remiasi neįvardytu prokurorų pasirašytu dokumentu.

Nuo rugsėjo 6 dienos įmonei „VIP Viešosios informacijos partneriai“ vadovaujanti B. Čaikauskaitė bendrovę iš Dariaus Gudelio įsigijo šį mėnesį. Anksčiau įmonės direktoriaus pareigas ėjo Giedrius Galdikas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.