Verslas

2019.10.29 08:46

SEB: interneto banko veikla stabilizuota

sutrikimų per naktį pašalinti nepavyko; atnaujinta 12.00
LRT.lt2019.10.29 08:46

SEB bankas praneša, kad įdiegus laikinus sprendimus buvo stabilizuota interneto banko veikla. Per naktį nepavyko visiškai pašalinti SEB interneto banko veiklos sutrikimų, praneša bankas.

„Šiuo metu interneto banko sistema veikia stabiliai, klientai gali prisijungti ir atlikti mokėjimus. Kadangi daliniai sistemos sutrikimai truko kurį laiką, pastebime reikšmingai išaugusį klientų srautą, tačiau sistema veikia stabiliai“, – sako SEB Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė.

Techninėms interneto banko veiklos problemoms spręsti sutelkta Baltijos šalių ir Švedijos IT profesionalų komanda tęsia darbus tam, kad interneto banko veikla veiktų nepriekaištingai.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad gedimo priežastys pasirodė sudėtingesnės ir labiau kompleksinės, tačiau atmesta kibernetinės atakos versija.

Kaip buvo skelbta pirmadienį, banko klientų aptarnavimo skyriai antradienį atsidarė viena valanda anksčiau arba anksčiausiai 7.30 valandą. Juose visą banko darbo dieną klientai galės nemokamai pateikti mokėjimo nurodymus ir atlikti lėšų pervedimus.

„Atsižvelgdami į situaciją, ėmėmės papildomų priemonių užtikrinti, kad šiandien, esant poreikiui, klientai skubiai pervestų lėšas: skyriuose mokėjimai atliekami be sutrikimų, ten dirba papildomų darbuotojų, kad suspėtume aptarnauti padidėjusį klientų srautą“, – sakė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Bankas primena, kad lėšas klientai gali taip pat pervesti naudodamiesi banko mobiliąja programėle. Atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis veikia kaip įprastai, be sutrikimų. Kitos banko paslaugos ir bankomatų veikla nėra sutrikusi.

Trumpai:

• Interneto bankas veikia nuo maždaug 10.30 val.

• Atsiskaitymai kortelėmis veikia be sutrikimų

• Mobilioji programėlė veikia kaip įprastai, joje galima pervesti lėšas

• Pervesti lėšas banko skyriuose antradienį galima nemokamai

• Bankomatų veikla nesutrikusi – galima įnešti grynuosius ir pasiimti grynųjų

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt